Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Bull LRC Light Spin (210, 240, 270)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 47)
 
Idealne wędzisko na pstrągi, okonie, klenie itp., świetne do połowu małymi i średnimi sztucznymi wabikami, jak woblery, wirówki, małe wahadłówki i jigi. Nadaje się także do łowienia przynętami naturalnymi oraz do metody drop shot. Pozostało wszystko to, czym BLACK BULL charakteryzował się od lat - powszechnie znana solidność blanków, niewielka waga, perfekcyjne zbalansowanie i szybka akcja. Nowością jest polepszone włókno węglowe High...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] przelotki Dostępność Cena
22-021214 2-21 210 107 120 8
brakbrak
---
22-025244 5-21 240 122 140 8
brakbrak
---
22-028274 7-28 270 138 160 9
brakbrak
---

Idealne wędzisko na pstrągi, okonie, klenie itp., świetne do połowu małymi i średnimi sztucznymi wabikami, jak woblery, wirówki, małe wahadłówki i jigi. Nadaje się także do łowienia przynętami naturalnymi oraz do metody drop shot.

Pozostało wszystko to, czym BLACK BULL charakteryzował się od lat - powszechnie znana solidność blanków, niewielka waga, perfekcyjne zbalansowanie i szybka akcja. Nowością jest polepszone włókno węglowe High Power Carbon SM24 określane skrótem LRC (Low Resin Carbon - wiązka włókien węglowych z niewielką domieszką żywicy dla jeszcze większej redukcji wagi).

Wyjątkowo szlachetnej prezentacji nadaje mu ciemnozielony metaliczny odporny na zadrapania lakier i funkcjonalny skręcany uchwyt kołowrotka z korkowym wypełnieniem, który nie tylko świetnie wygląda ale i pewnie trzyma kołowrotek. Długość komfortowo leżącej w dłoni korkowej rękojeści dobrana została pod kątem optymalnej wygody użytkownika. Wyposażony w super lekkie przelotki SiC.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: