Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran PM40 Power Float (360, 390)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 43)
 
Mocna wędka do połowu spławikowego przynętami o wadze 10-40g cechująca się szybką akcją szczytową i mocnym blankiem. Znakomicie współgra zarówno ze spławikami stałymi, jak i przelotowymi. Wyposażona w duże jednostopkowe przelotki, pozwalające bez przeszkód przemknąć stoperowi. Nadaje się do połowu wszystkich ryb spokojnego żeru, jak również do polowań na pstrągi i sandacze z dużych odległości w wodach stojących. PM40 jest cudownie lekki i...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] przelotki Dostępność Cena
25-40365 10-40 360 136 240 11
brakbrak
---
25-40395 10-40 390 136 260 12
brakbrak
---

Mocna wędka do połowu spławikowego przynętami o wadze 10-40g cechująca się szybką akcją szczytową i mocnym blankiem. Znakomicie współgra zarówno ze spławikami stałymi, jak i przelotowymi. Wyposażona w duże jednostopkowe przelotki, pozwalające bez przeszkód przemknąć stoperowi. Nadaje się do połowu wszystkich ryb spokojnego żeru, jak również do polowań na pstrągi i sandacze z dużych odległości w wodach stojących. PM40 jest cudownie lekki i doskonale wyważony.

Również połów spławikowy staje się coraz bardziej wymagający i wciąż się rozwija. Udoskonalone techniki połowu oraz niezwykle wyszukany program akcesoriów wymagają wędzisk, które potrafią cały ten potencjał wykorzystać. Każdy chce mieć możliwość dalszego zarzucania, łowienia z jeszcze większym wyczuciem i oczywiście pełnej kontroli nad holowaną rybą.

Trzy nowe serie wędzisk marki CORMORAN PM to sprzęt na każdą spławikową okoliczność - zarówno do połowu ryb spokojnego żeru, jak i do polowań na sandacze i pstrągi w wodach stojących. Wykonane z włókna węglowego SM24, uzbrojone przelotkami klasy SiC, naszym skręcanym uchwytem kołowrotka "Sensi-Touch" i drobnoporowatym korkowym gryfem.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: