Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Big Trout Lake 35 (390)

OCENA:
4.6/5 (ocen: 43)
 
Pstrągowe wędzisko o wielkiej mocy i świetnymi parametrami wyrzutowymi, które bez problemu pośle nawet ciężkie sbirulino wszędzie tam, gdzie w dużych stawach i jeziorach grasują kapitalne pstrągi. Po zacięciu jednego z nich umożliwia bardziej forsowny hol i wywieranie silnego nacisku na walczącą rybę aż do samego podbieraka. "Lake 35" idealnie nadaje się do połowu z dryfującej łodzi, z dużych odległości ze spławikami typu Trota TA10 lub Trota...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] przelotki Dostępność Cena
25-793539 35 390 137 3 225 14
brakbrak
---

Pstrągowe wędzisko o wielkiej mocy i świetnymi parametrami wyrzutowymi, które bez problemu pośle nawet ciężkie sbirulino wszędzie tam, gdzie w dużych stawach i jeziorach grasują kapitalne pstrągi. Po zacięciu jednego z nich umożliwia bardziej forsowny hol i wywieranie silnego nacisku na walczącą rybę aż do samego podbieraka. "Lake 35" idealnie nadaje się do połowu z dryfującej łodzi, z dużych odległości ze spławikami typu Trota TA10 lub Trota TA11. W ten sposób nie płosząc ryb obłowić możemy bardzo duży obszar zbiornika.

Dzięki konstrukcji blanku możemy bardzo dokładnie umieszczać przynętę za żerującymi rybamii powoli ściągać ją w ich kierunku. Gdy tylko spławik zacznie "odjeżdżać" dzięki sprężystości X-Power Carbon zatniemy błyskawicznie i pewnie. "Lake 35" sprawdza się również podczas zasiadkowego łowienia z dużych odległości z pływającymi sbirulino. Optymalne grubości żyłki to 0.18mm, 0.20mm, 0.23mm.

Wyposażone w lekkie jednostopkowe matchowe przelotki SiC (przelotka prowadząca dwustopkowa), nas specjalny uchwyt kołowrotka Sensi-Touch i rękojeść z korka i pianki EVA.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: