Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Desire Drop Shot

OCENA:
4.3/5 (ocen: 43)
 
Specyficzny, lekki i finezyjny kijek grafitowy o błyskawicznej akcji. Polecany przede wszystkim fanom metody „drop shot” oraz „bocznego troka". Świetne wędzisko do połowu okoni i sandaczy z środków pływających. Wędka o długości 198 cm pozwoli nam dokładnie i precyzyjnie prowadzić każdą przynętę. Świetnie spiszę się przy połowach z pod łodzi gdzie chowają się wyrośnięte garbusy. Wędka wykonana z lekkiego grafitu, który zachowuje parametry...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WAA130-195 5-25 195 120 2 118
brakbrak
---

Specyficzny, lekki i finezyjny kijek grafitowy o błyskawicznej akcji. Polecany przede wszystkim fanom metody „drop shot” oraz „bocznego troka".

Świetne wędzisko do połowu okoni i sandaczy z środków pływających. Wędka o długości 198 cm pozwoli nam dokładnie i precyzyjnie prowadzić każdą przynętę. Świetnie spiszę się przy połowach z pod łodzi gdzie chowają się wyrośnięte garbusy. Wędka wykonana z lekkiego grafitu, który zachowuje parametry jak wędziska węglowe.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

2015-07-08
Wędka sprawdza się przy łowieniu metodą "drop shot" z łódki. Wędka jest dosyć sztywna o ewidentnie szczytowej akcji. Pod obciążeniem ugina się progresywnie i zaczyna pracować niemal do rękojeści co na pewno pomoże w holowaniu sporych okazów. Wędka jednak odnosi się wrażenie przeznaczona jest raczej do średnich i mniejszych ryb. Ciężar wyrzutu daje możliwość łowienia również metodą z opadu co miałem okazje sprawdzić na główkach od 10g do 20g. Przy większych główkach niestety szczytowa akcja trochę się rozpływa i szczytówka mięknie już dosyć znacznie. Wędka dzięki swej niewielkiej długości pozostaje jednak dosyć czuła i odbiera dobrze każdy kontakt z dnem i "trącenia" ryb. Do blanka i szczytówki nie mam zastrzeżeń (za tą cenę) natomiast rękojeść to już trochę tandeta. Okleina korkowa niestety odkleiła mi się już w chwili zdejmowania nalepki firmowej... a szkoda bo z pełnym korkiem była by to ciekawa propozycja wędki do wspomnianego "drop shot'a", opadu czy bocznego troka. Dodam tylko że rękojeść posiada wcięcie pod kciuk co daje dodatkowe uczucie komfortu. Wcięcie jest dla praworęcznych. Nie wiem czy firma robi wersję pod leworęcznych. W tej cenie to dobra która sprawdzi się w wielu różnych metodach.
Andrzej S, Sanok

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: