Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Crystalline Travel Spin

OCENA:
4.3/5 (ocen: 43)
 
Każdy wędkarz wie, że sprzęt oprócz doskonałych właściwości użytkowych to także design, dla wielu wędkarzy jest to ważny element, którego dopasowanie wpływa na stopień zadowolenia z używanego sprzętu. Właśnie wędziska serii Crystalline oprócz perfekcyjnie dobranej szybkiej akcji i odpowiedniego ugięcia uzyskanego poprzez wielowarstwową konstrukcję z gęsto plecionych mat węglowych „ubraliśmy” w stonowany design, który ucieszy oko niejednego...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA433-240 5-15 240 70 4 158
brakbrak
---
WA433-270 5-17 270 72 5 162
brakbrak
---

Każdy wędkarz wie, że sprzęt oprócz doskonałych właściwości użytkowych to także design, dla wielu wędkarzy jest to ważny element, którego dopasowanie wpływa na stopień zadowolenia z używanego sprzętu. Właśnie wędziska serii Crystalline oprócz perfekcyjnie dobranej szybkiej akcji i odpowiedniego ugięcia uzyskanego poprzez wielowarstwową konstrukcję z gęsto plecionych mat węglowych „ubraliśmy” w stonowany design, który ucieszy oko niejednego wędkarza. 

Wędka w formie travel składająca się z 4 części. Polecane głównie w połowie okoni na małej i średniej wielkości przynęty, doskonale sprawdzi się również w połowie z bocznym trokiem. Wedka zapakowana w dodatkową sztywną tubę ochroną, dzięki której nie uszkodzimy delikatnej wędki. Tuba z dodatkowym paskiem do wygodnego przemieszczania się po łowisku.

Wędka jest świetnym rozwiązaniem kiedy podróżujemy po świecie długość transportowa to tylko 70cm zmieści się nawet do torby podróżnej w samolocie. Wędkę możemy cały czas przewozić w naszym samochodzie czy nawet plecaku i wykorzystać każdą godzinkę wolnego czasu na relaks podczas spinningowania. Wędka spinningowa z tak krótkim składem to świetna propozycja dla każdego spinningsty.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: