Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Red Star Carp (360)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Red Star Carp to seria wędzisk przeznaczonych dla początkujących karpiarzy za bardzo przyzwoita cenę. Wędka posiada akcję paraboliczną, co umożliwia pewny i komfortowy hol ryby. Mimo dość dużej grubości, typowej dla tej klasy wędzisk zadziwiająca jest wyjątkowo niska waga. Wędziska umożliwiają precyzyjne rzuty na znaczne odległości bez znacznego użycia siły. Serię wyróżnia bardzo staranne i eleganckie wykończenie. Blanki pomalowane są na...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
11E-C3-361 2.75 360 126 3
brakbrak
---
11E-C3-362 3.00 360 126 3
brakbrak
---

Red Star Carp to seria wędzisk przeznaczonych dla początkujących karpiarzy za bardzo przyzwoita cenę. Wędka posiada akcję paraboliczną, co umożliwia pewny i komfortowy hol ryby.

Mimo dość dużej grubości, typowej dla tej klasy wędzisk zadziwiająca jest wyjątkowo niska waga. Wędziska umożliwiają precyzyjne rzuty na znaczne odległości bez znacznego użycia siły. Serię wyróżnia bardzo staranne i eleganckie wykończenie. Blanki pomalowane są na czarny, matowy kolor. Wędka jest polecana przez początkujących jak i zaawansowanych karpiarzy.

Bardzo trwałe wędziska, są efektem wieloletnich doświadczeń z kompozytami grafitowo-szklanymi.

W celu stworzenia idealnego materiału do produkcji niedrogich wędzisk o wysokich parametrach użytkowych wykorzystano zaawansowaną technologię pozwalającą w pełni wykorzystać różne własności żywicy, dwóch odmian włókna szklanego oraz grafitu. Bazą jest rdzeń z E-Glasu o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Włókna nośne z grafitu 24 mln PSI i oplot z tkaniny S-Glas zapewniają precyzyjnie dobraną akcję, specjalnie opracowaną do każdego wędziska.

Kompozyty z dużą zawartością włókna szklanego są niebywale odporne i mocne, co zapewnia im niespotykaną żywotność, przerastającą wyroby z czystego grafitu. Najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny z pewnością zyska uznanie zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych wędkarzy.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: