Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon MAXIMA SPECIALIST 15-40 gram, długość 360 cm

OCENA:
4.3/5 (ocen: 18)
 
Pierwsza w ofercie Dragona grupa wędzisk do połowu różnych gatunków ryb metodami gruntowymi, zarówno w wodach stojących jak i w rzekach. Konstrukcja trzyczęściowa,  o ciężarze wyrzutu 15-40 gram. Konstrukcyjnie ich blanki nie różnią się od tych z Millenium. Podobnie jak one wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6 o najwyższej dostępnej jakości, produkowanego przez firmę Toray. Przelotki SiC osadzone są we wzmacnianych ramkach, a...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] Dostępność Cena
CHC-.24-32-360 M-Fast 15-40 40 360 125 290
brakbrak
---

Pierwsza w ofercie Dragona grupa wędzisk do połowu różnych gatunków ryb metodami gruntowymi, zarówno w wodach stojących jak i w rzekach. Konstrukcja trzyczęściowa,  o ciężarze wyrzutu 15-40 gram.

Konstrukcyjnie ich blanki nie różnią się od tych z Millenium. Podobnie jak one wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6 o najwyższej dostępnej jakości, produkowanego przez firmę Toray. Przelotki SiC osadzone są we wzmacnianych ramkach, a dwuskładnikowy lakier do omotek przejawia zdecydowanie mniejszą skłonność do pękania w wyniku intensywnego użytkowania wędziska.

Dlaczego więc MAXIMA, a nie po prostu rozszerzenie serii Millenium? Ze względu na specyfikę wędkarstwa spławikowego i gruntowego, stosowanie brudzących ręce zanęt i przynęt, zdecydowaliśmy się na użycie jako materiału na rękojeści specjalnej, produkowanej w Japonii twardej pianki, nie wchłaniającej drobin brudu, nie kruszącej się przy myciu. Zmieniło to zupełnie stylistykę wędzisk. Za tym poszedł pomysł na inny kolor blanków i wreszcie na nową nazwę. Mamy już w ofercie kołowrotki MAXIMA z wolnym biegiem szpuli, tegoroczną nowością jest model MAXIMA HS z przełożeniem 1:6.2 i płytkimi szpulami, więc wszystko złożyło się na logiczną całość.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki match

Podobne produkty: 

Wędki match Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: