Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Tritium Jerk Cast (195, 201)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 39)
 
Doskonałe, bardzo mocne wędzisko castingowe. Duży zakres ciężaru wyrzutu sprawia, że z powodzeniem można go użyć do jigowania bardzo ciężkimi kogutami czy przynętami miękkimi, obciążonymi ciężką główką. Wędzisko jest stosunkowo krótkie i bardzo dobrze wyważone. Tritium Jerk Cast jest klasowym wędziskiem do jerkowania i trudno znaleźć na rynku tak dobry spinning w tak niskiej cenie. Jerkowanie nim jest wyjątkową przyjemnością. Łowiąc...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] wersja Dostępność Cena
11T-JE-195 20-60 195 101 2 jerk
brakbrak
---
11T-RK-210 30-90 201 107 2 cast
brakbrak
---

Doskonałe, bardzo mocne wędzisko castingowe. Duży zakres ciężaru wyrzutu sprawia, że z powodzeniem można go użyć do jigowania bardzo ciężkimi kogutami czy przynętami miękkimi, obciążonymi ciężką główką. Wędzisko jest stosunkowo krótkie i bardzo dobrze wyważone. Tritium Jerk Cast jest klasowym wędziskiem do jerkowania i trudno znaleźć na rynku tak dobry spinning w tak niskiej cenie. Jerkowanie nim jest wyjątkową przyjemnością.

Łowiąc przynętami typu bezsterowe woblery i ciężkie koguty powinniśmy używać krótkich i bardzo mocnych wędek. Często stosuje się tu metodę podszarpywania przynęty, więc wędka powinna być bardzo dobrze wyważona. Jerk Robinsona został właśnie przygotowany dla miłośników tego typu spinningowania. Zwraca uwagę duża rozpiętość wyrzutu, dzięki czemu możemy stosować przynęty ciężkie i bardzo ciężkie. Zaleca się plecionki o grubościach 0,20 - 0,30 mm.

Nowa seria wędzisk Robinson Tritium to doskonałe połączenie nowoczesności, jakości i bardzo atrakcyjnej ceny. Cała seria została zaprojektowana z zastosowaniem bardzo lekkich i wytrzymałych mat grafitowych o module sztywności 36 milionów PSI, z wykorzystaniem technologii HP-Core. System ten pozwala na maksymalne wykorzystanie mocy wędzisk poprzez specjalną konstrukcję rdzenia nośnego blanku. Użycie systemu HP-Core w połączeniu z dodatkowym wzmacniającym oplotem z taśmy węglowej pozwoliło na wyprodukowanie mocnych, mięsistych wędzisk o bardzo dużej odporności mechanicznej, doskonale pracujących pod dużymi obciążeniami, a jednocześnie bardzo lekkich i wygodnych w użyciu. Seria Tritium została zaprojektowana po to, by dać Ci maksimum pewności i skuteczności podczas użytkowania, w trakcie wszystkich wypraw nad wodę.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: