Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Konger Paladin Fly

OCENA:
4.4/5 (ocen: 47)
 
Nowatorskie wędzisko opracowane przez znanych konstruktorów i pasjonatów połowów muchowych. Wędzisko ma długość 366cm i jest do stosowania w klasie 5AFTMA, jest to pierwsze takie wędzisko na świecie służące docelowo zawodnikom do połowu „daleką nimfą”, nową metodą opracowaną przez polskich muszkarzy sportowych. Podczas dwóch lat prac oprócz wykonania projektu blanku z najwyższej jakości grafitu obrabianego w technologii HDC (High Density...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
134001360 #5 366 126,5 3 134
brakbrak
---

Nowatorskie wędzisko opracowane przez znanych konstruktorów i pasjonatów połowów muchowych. Wędzisko ma długość 366cm i jest do stosowania w klasie 5AFTMA, jest to pierwsze takie wędzisko na świecie służące docelowo zawodnikom do połowu „daleką nimfą”, nową metodą opracowaną przez polskich muszkarzy sportowych.

Podczas dwóch lat prac oprócz wykonania projektu blanku z najwyższej jakości grafitu obrabianego w technologii HDC (High Density Carbon) nadającego wędziskom niezwykłą sprężystość i lekkość przy odpowiedniej akcji, konstruktorzy dopracowali także wszystkie elementy wędziska które mają bezpośredni wpływ na funkcjonalność i komfort łowienia. Zmiany zapoczątkowały przelotki, które przy wędzisku tej długości muszą być odpowiednio profilowane i ultracienkie, tak aby umożliwić oddawanie precyzyjnych a zarazem odległych rzutów, kolejnym zmienionym elementem jest wydłużona rękojeść która pozwala na odpowiedni chwyt wędziska i wpływa na mniejsze zmęczenie ręki podczas połowu. Specjalnie zaprojektowany dopalacz został ukryty w rękojeści i w zależności od masy stosowanego kołowrotka wędkarz może korygować wyważenie wędziska wykręcając lub wkręcając ten element.

Podczas długich testów wędzisko także doskonale spisywało się przy łowieniu jeziorowym na dużych odległościach. Doskonałym uzupełnieniem zestawu może być specjalnie zaprojektowany stylowy kołowrotek Paladin Fly 5-7 wyposażony w dodatkowy element pozwalający na odpowiednie wyważenie wędziska oraz szeroką szpulę ułatwiającą oddawanie dalekich rzutów.

Szeroka rodzina wędek przeznaczona dla pasjonatów połowów wszystkimi metodami. Zawierają się w niej wędki bolońskie, feedery, spinningi, baty, karpiówki. Krótko mówiąc, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Odporne na ciężkie warunki i przykre traktowanie blanki. Posiadają wystarczająco duży zapas mocy, aby wygrać walkę z wiekszością okazów zamieszkujących nasze wody.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki muchowe

Podobne produkty: 

Wędki muchowe Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo muchowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: