Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon TD Silver Edition Jig Offshore

OCENA:
4.2/5 (ocen: 30)
 
Wędziska morskie o bardzo czułym, a jednocześnie ekstremalnie mocnym blanku. Przeznaczone są do połowu na pilkery, a także na mocno obciążone gumy. Znakomicie wypadły w testach jako wędki trollingowe (z obciążeniem 150 gramów). Team Dragon Silver Edition to połączenie doświadczenia konstruktorów w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii budowy blanków z wysokomodułowego grafitu, z praktyczną wiedzą wędkarskich testerów....

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHI-27-74-240 60-150 240 127 2 260
brakbrak
---

Wędziska morskie o bardzo czułym, a jednocześnie ekstremalnie mocnym blanku. Przeznaczone są do połowu na pilkery, a także na mocno obciążone gumy. Znakomicie wypadły w testach jako wędki trollingowe (z obciążeniem 150 gramów).

Team Dragon Silver Edition to połączenie doświadczenia konstruktorów w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii budowy blanków z wysokomodułowego grafitu, z praktyczną wiedzą wędkarskich testerów. Doprowadziło ono do stworzenia projektu spełniającego wysoko postawione cele w zakresie wytrzymałości, efektywności, ergonomii, estetyki i dostępności cenowej.

Wszystkie wędziska Team Dragon Silver Edition zaprojektowane zostały przy użyciu technik komputerowych, które umożliwiły perfekcyjne połączenie grafitów o różnej sztywności, w różnych proporcjach i układach.
Zastosowana tu konstrukcja wielomodułowa łączy trzy odmiany grafitu japońskiej firmy TORAY:

  • supersztywny grafit space grade 80 mln PSI,
  • najnowszą odmianę grafitu wysokomodułowego 69 mln PSI, która zastąpiła wcześniej stosowany grafit 62 mln PSI,
  • jako podstawę konstrukcji średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI, popularnie nazywany IM8.

Zastosowana technologia multiwarstwowa, przy jednoczesnym obniżeniu zawartości żywicy, zaowocowała idealną dynamiką i zmniejszeniem masy wędzisk. Aktywne wspomaganie komputerowe pozwala z wyjątkową precyzją opracować sposób zbrojenia wędzisk, położenie przelotek, gabaryty i kształt rękojeści. Wszystkie elementy zastosowane do zbrojenia wędzisk spełniają surowe normy narzucone przez Team Dragon – pierścienie przelotek klasy SiC i FUJI Alconite, pracujące, ale nieodkształcalne ramki przelotek z ultralekkiego stopu metali, grafitowe uchwyty do kołowrotków, specjalistyczne nici omotek w klasie "limited stretch", niestarzejący się lakier epoksydowy do omotek. Lekkie, sztywne i smukłe blanki w matowym, czarnym kolorze, metalowe elementy uchwytów, ramki przelotek i pierścienie wzmacniające o barwie jasnego, matowego aluminium. Jakość i estetyka w rozsądnej cenie.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: