Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Aquarius Carp

OCENA:
4.5/5 (ocen: 10)
 
Cenione przez karpiarzy w ubiegłych sezonach karpiówki Aquarius w zasadniczy sposób zostały w ofercie 2012 udoskonalone.Dzięki czemu osiągnęły niewiarygodne właściwości rzutowe jak i wytrzymałościowe. Zmienione zostały przelotki.Pierwsza przelotka o średnicy 50 mm (w modelu 3,90 m)i 40 mm (w modelu 3,60 m) umożliwia prowadzenie ryb ze znacznych odległości. Przelotka szczytowa ma wzmocniony kołnierz, który szybko odprowadza ciepło przy...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
11a-c3-362 3 360 126 3
brakbrak
---

Cenione przez karpiarzy w ubiegłych sezonach karpiówki Aquarius w zasadniczy sposób zostały w ofercie 2012 udoskonalone.Dzięki czemu osiągnęły niewiarygodne właściwości rzutowe jak i wytrzymałościowe. Zmienione zostały przelotki.Pierwsza przelotka o średnicy 50 mm (w modelu 3,90 m)i 40 mm (w modelu 3,60 m) umożliwia prowadzenie ryb ze znacznych odległości.

Przelotka szczytowa ma wzmocniony kołnierz, który szybko odprowadza ciepło przy ekstremalnych holach. Nowy uchwyt kołowrotka pewnie i idealnie pracuje w trakcie maksymalnych obciążeń, a jego ergonomiczny kształt zapewnia komfort dłoni w czasie łowienia. Nowe modele karpiówek mają smukły, estetyczny blank mimo to nie tracą na wytrzymałości, a wykonanie rzutu i hole dużych karpi tak lekkimi wędziskami to wielka przyjemność. Seria obejmuje 10 modeli wędzisk w tym 5 dwuczęściowych oraz 5 trzyczęściowych.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: