Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon XT-Pro NG Royal Jig Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 36)
 
Wędziska ze szczytówką z wklejonym elementem z pełnego włókna węglowego. Pełna kontrola pracy przynęty, natychmiastowa reakcja na podbicie. Polecamy szczególnie do łowienia na gumę metodą "z opadu". Dzięki wędziskom XT-Pro NG Royal Jig Spin wyczujemy każde, nawet najdelikatniejsze branie. W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-XRJ21210 2-10 212 111 2 137
brakbrak
---

Wędziska ze szczytówką z wklejonym elementem z pełnego włókna węglowego. Pełna kontrola pracy przynęty, natychmiastowa reakcja na podbicie. Polecamy szczególnie do łowienia na gumę metodą "z opadu". Dzięki wędziskom XT-Pro NG Royal Jig Spin wyczujemy każde, nawet najdelikatniejsze branie.

W celu uzyskania jak najwyższych walorów użytkowych wędzisk serii XT-PRO konstruktorzy zastosowali zaawansowaną i trudną do zastosowania w procesie produkcji technologię „Multi Modulus” (wykorzystanie włókien węglowych o różnym module dla uzyskania założonej wagi, akcji i dynamiki), w tym włókien C30T, C36T oraz C40T.

Najogólniej rzecz biorąc, każda grupa włókien odpowiada za inny parametr, dzięki czemu można uzyskać wędzisko charakteryzujące się cechami, które jeszcze niedawno uważano za niemożliwe do osiągnięcia – mimo cienkich i delikatnych blanków materiał kryje w sobie potężną dynamikę oraz moc potrzebną do dalekich, kontrolowanych rzutów oraz do walki z rybą.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: