Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Millenium Heavy Duty Trout Fly

OCENA:
4.8/5 (ocen: 5)
 
Wędzisko muchowe, konstrukcyjnie oparte na znanych od lat wędkach TOURNAMENT Trout Fly. Szybka akcja, płynne ugięcie, dobre podanie sznura i łatwość podniesienia go z wody - tak w skrócie można opisać tę muchówkę. Dobre, solidne wędziska oferowane po przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość. Czy to wszystko można pogodzić? Tak, można! Dużo czasu i wysiłku kosztowało firmę Dragon przygotowanie nowej serii wędzisk...

czytaj więcej »

Model akcja długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] aftm Dostępność Cena
CHD-23-55-270 Fast 270 138 94 #5/6
brakbrak
---

Wędzisko muchowe, konstrukcyjnie oparte na znanych od lat wędkach TOURNAMENT Trout Fly. Szybka akcja, płynne ugięcie, dobre podanie sznura i łatwość podniesienia go z wody - tak w skrócie można opisać tę muchówkę.

Dobre, solidne wędziska oferowane po przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość. Czy to wszystko można pogodzić? Tak, można! Dużo czasu i wysiłku kosztowało firmę Dragon przygotowanie nowej serii wędzisk spinningowych, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych. Wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6, o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego od 2008 roku wyłącznie w firmie Toray. Wymagania użytkowe poszczególnych modeli zostały sformułowane przez grupę Team Dragon, doskonałych fachowców o dużym doświadczeniu wędkarskim.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki muchowe

Podobne produkty: 

Wędki muchowe Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: