Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Star Speed Power

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Jest dużo wędek o szybkiej akcji. Jednak wędek tak lekko posyłających przynętę na dużą odległość, tak perfekcyjnie zacinających i tak błyskawicznie reagujących na każdy ruch walczącej ryby można by szukać ze świecą. Wędek, które dodatkowo są tak czułe, jak SPEED POWER jest naprawdę bardzo, bardzo mało. Super smukłą SPEED POWER 50-100g o nad wyraz energicznej akcji i grubej szczytówce stworzono specjalnie z myślą o połowie sztucznymi gumowymi...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
21-045275 8-45 274 142 2 175
brakbrak
---
21-060275 20-60 274 142 2 190
brakbrak
---

Jest dużo wędek o szybkiej akcji. Jednak wędek tak lekko posyłających przynętę na dużą odległość, tak perfekcyjnie zacinających i tak błyskawicznie reagujących na każdy ruch walczącej ryby można by szukać ze świecą. Wędek, które dodatkowo są tak czułe, jak SPEED POWER jest naprawdę bardzo, bardzo mało.

Super smukłą SPEED POWER 50-100g o nad wyraz energicznej akcji i grubej szczytówce stworzono specjalnie z myślą o połowie sztucznymi gumowymi przynętami. Nadzwyczajna w tej wędce jest czułość, której normalnie trudno spodziewać się po wędzisku tego typu. Dzięki niej bez trudu rozpoznamy także bardziej ostrożne brania dużych drapieżników, które będziemy mogli skwitować natychmiastowym zacięciem. Co jeszcze kryje w sobie to niezwykłe wędzisko odkryjemy natychmiast po zacięciu pierwszego dużego drapieżnika.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: