Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Star Shooting Power

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Black Star Shooting Power - przykład godny naśladowania. To nowa interpretacja klasycznego spinningu. Został wydłużony do długości 2.85 m w celu osiągnięcia większych odległości wyrzutowych i lepszej kontroli przynęty. Akcję dopasowano do wymogów stawianych przez nowoczesne żyłki i przynęty - co było możliwe tylko dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i metod produkcyjnych. To nowe uniwersalne wędzisko do połowu wszystkimi większymi...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
21-074285 25-74 285 148 2 250
brakbrak
---

Black Star Shooting Power - przykład godny naśladowania. To nowa interpretacja klasycznego spinningu. Został wydłużony do długości 2.85 m w celu osiągnięcia większych odległości wyrzutowych i lepszej kontroli przynęty. Akcję dopasowano do wymogów stawianych przez nowoczesne żyłki i przynęty - co było możliwe tylko dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i metod produkcyjnych. To nowe uniwersalne wędzisko do połowu wszystkimi większymi przynętami sztucznymi.

Wędka o długości 2.85 m i posiadająca wyrzut w zakresie 25-74 g. Znakomity kij do łowienia z brzegu na dużych odległościach ciężkimi wabikami spinningowymi, jak np. duże gumowe imitacje czy wahadłówki. Mimo swej mocy jest bardzo lekka i nie nadwyręży ręki wędkarza nawet po długim łowieniu. Doskonały kij do łowienia z brzegu dużej nizinnej rzeki na szczupaki. Nie przestraszy się przyłowu w postaci suma. Sprawdzi się również podczas połowów troci i łososi.

Wędka ma szybką akcje. Blank posiada znakomite właściwości wyrzutowe umożliwiając osiąganie dużych odległości rzutów. Tradycyjna rękojeść z najwyższej jakości korka z lekkim i mocnym uchwytem kołowrotka skręcanym od góry - znanym z kilku serii wędzisk Daiwy. Wędki uzbrojone są w oryginalne dwustopkowe przelotki SiC - idealnie nadające się zarówno do plecionek, jak i żyłek.

Korzenie serii Black Star sięgają początków istnienia firmy Cormoran. Wędki z tej serii zrobiły furorę i były kamieniem milowym międzynarodowego sukcesu marki Cormoran. Wiele późniejszych modeli Black Star do dziś wywołuje szybsze bicie serca u wielu wędkarzy.

Aby zadowolić najbardziej wymagających wędkarzy, wymagających perfekcyjnej jakości zaczęto produkować wędki marki Cormoran w fabrykach Daiwy. To kooperacja, która do tej pory nie miała miejsca. Cormoran to jedyna marka - oprócz samej Daiwy, dla której Japończycy produkują wędki w swoich fabrykach.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: