Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Star Distance Power

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Black Star Distance Power. Wędkę tą cechują wyśmienite właściwości wyrzutowe, szczególnie przydatne przy połowie z brzegu. Woblery, wahadłówki czy duże wirówki z łatwością poślemy także w interesujące łowiska leżące poza zasięgiem normalnych spinningów, co jest wyjątkowe przydatne podczas brodzenia w morzu i obławiania większych rzek i jezior. Wędka o długości 3.05 m i posiadająca wyrzut w zakresie 20-60 g. Pozwala na wygodne łowienie...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
21-060305 20-60 305 157 2 250
brakbrak
---

Black Star Distance Power. Wędkę tą cechują wyśmienite właściwości wyrzutowe, szczególnie przydatne przy połowie z brzegu. Woblery, wahadłówki czy duże wirówki z łatwością poślemy także w interesujące łowiska leżące poza zasięgiem normalnych spinningów, co jest wyjątkowe przydatne podczas brodzenia w morzu i obławiania większych rzek i jezior.

Wędka o długości 3.05 m i posiadająca wyrzut w zakresie 20-60 g. Pozwala na wygodne łowienie małymi i średnimi wabikami. Znakomity kij do łowienia z brzegu na dużych odległościach. Doskonały kij do łowienia z brzegu dużej nizinnej rzeki lub brodzenia w morzu lub w jeziorze.

Wędka ma średnio szybką akcje. Blank posiada znakomite właściwości wyrzutowe umożliwiając osiąganie dużych odległości rzutów również lżejszymi wabikami. Tradycyjna rękojeść z najwyższej jakości korka z lekkim i mocnym uchwytem kołowrotka skręcanym od góry - znanym z kilku serii wędzisk Daiwy. Wędki uzbrojone są w oryginalne przelotki SiC - przelotka prowadząca jest na podwójnych stopkach, pozostałe przelotki na szczytówce na pojedynczych.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: