Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Team Dragon Drop Shot

OCENA:
4.7/5 (ocen: 7)
 
(2.13, 2.45 m / 4–21 g) – seria wędzisk do metody drop shot, wysmukłe blanki i średnioszybka akcja; łączą w sobie czułość i moc pozwalającą na skuteczne zacięcie większej ryby. Seria TEAM DRAGON łączy w nierozerwalną całość kilka bardzo istotnych, a jednocześnie bardzo odległych od siebie wymagań: • wykorzystanie najnowocześniejszej technologii konstrukcji grafitowych do zrealizowania specyficznego, nowatorskiego projektu...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ilość przelotek długość Dostępność Cena
CHD-28-32-214 M-Fast 4-21 22,5 112 2 143 9 213
brakbrak
---
CHD-28-32-244 M-Fast 4-21 25 126 2 143 9 245
brakbrak
---

(2.13, 2.45 m / 4–21 g) – seria wędzisk do metody drop shot, wysmukłe blanki i średnioszybka akcja; łączą w sobie czułość i moc pozwalającą na skuteczne zacięcie większej ryby.

Seria TEAM DRAGON łączy w nierozerwalną całość kilka bardzo istotnych, a jednocześnie bardzo odległych od siebie wymagań:

  • wykorzystanie najnowocześniejszej technologii konstrukcji grafitowych do zrealizowania specyficznego, nowatorskiego projektu wędzisk,
  • stworzenie wędzisk zapewniających najwyższy komfort łowienia,
  • dopasowanie ceny produktu do aktualnych możliwości finansowych rynku, czyli umożliwienie korzystania z najnowocześniejszego sprzętu bardzo dużej grupie wędkarzy.

Wszystkie wędziska zaprojektowane zostały przy użyciu technik komputerowych. Wszystkie też charakteryzują się akcją szybką (fast) i ekstraszybką (super fast), za wyjątkiem dwóch bardzo specyficznych modeli o akcji progresywnej (med-fast) do połowu kleni i brzan. Do ich budowy zastosowano tzw. konstrukcję wielomodułową (multimodulus) w oparciu o trzy odmiany grafitu japońskiej firmy TORAY:

  • supernowoczesny grafit tzw. space grade, o sztywności 80 mln PSI,
  • grafit wysokomodułowy 62 mln PSI,
  • średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI.

Dzięki tubie i pierścieniom rezonansowym wędzisko spinningowe przenosi wzmocniony sygnał brania ryby, a także pozwala na dużo lepszą kontrolę nad pracą przynęty, pozwalając wyczuć każde jej dotknięcie np. o podwodną przeszkodę. Efektem jest lepsza prezentacja przynęty i szybsza reakcja wędkarza na branie. Obecnie RESONANCE SYSTEM stosujemy już w kilku seriach naszych wędzisk a rozwiązanie to zyskało uznanie wśród olbrzymiej grupy spinningistów. Jesteśmy dumni, że wędziska sygnowane logo Dragona jako pierwsze na świecie zostały wyposażone w system rezonansowy.

Wszystkie wędziska w serii Team Dragon wyposażono w uchwyt kołowrotka firmy FUJI oraz przelotki FUJI Alconite, rozmieszczone według tzw. FUJI NEW CONCEPT. FUJI to dziś już legendarna firma, producent najlepszych na świecie komponentów do zbrojenia klasowych wędzisk, gwarant niezawodności i najwyższej jakości sprzętu.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: