Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka MAX MAX EMPIRE CASTING

OCENA:
4.0/5 (ocen: 3)
 
Wędzisko firmy Max z nowej serii Empire. Uniwersalny kij do łowienia multiplikatorem. Idealny do połowu szczupaków i dużych sandaczy.  Wędziska MAX EMPIRE - W myśl zasady „Tylko to co najlepsze” przedstawiamy Państwu unikalną serię wędzisk. Dzięki zastosowaniu krzyżowego splotu włókien IM10 otrzymaliśmy mocne, dynamiczne a zarazem lekkie wędki. Blank wykończony portugalskim korkiem i tytanowymi przelotkami. Wszystkie wędziska umieszczone...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] Dostępność Cena
2503190 20-60 190 106 162
brakbrak
---

Wędzisko firmy Max z nowej serii Empire. Uniwersalny kij do łowienia multiplikatorem. Idealny do połowu szczupaków i dużych sandaczy. 

Wędziska MAX EMPIRE - W myśl zasady „Tylko to co najlepsze” przedstawiamy Państwu unikalną serię wędzisk. Dzięki zastosowaniu krzyżowego splotu włókien IM10 otrzymaliśmy mocne, dynamiczne a zarazem lekkie wędki. Blank wykończony portugalskim korkiem i tytanowymi przelotkami. Wszystkie wędziska umieszczone są w estetycznych tubach. Grupa testerów wzięła pod lupę kilkadziesiąt modeli wędzisk, przygotowanych na nasz rynek przez jednego z wiodących producentów. Efektem setek godzin spędzonych na łowiskach całej Polski i dziesiątek godzin konsultacji jest seria EMPIRE. Prawdziwie Cesarska seria. Wędzisko firmy Max z nowej serii Empire. 

Producent: 

MAX

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe MAX

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: