Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka MAX Empire Pilk

OCENA:
4.2/5 (ocen: 6)
 
Wędzisko przeznaczone do połowu dorszy. Mocne a zarazem czułe, pozwalające na użycie przynęt w zakresie 50-200 g. Unikalna konstrukcja blanku zwiększa amplitudę drgań, co pozwala na wyczucie każdego uderzenia pilkerem o dno. Dostępne długości 2,40 m i 2,70 m. Wędka sprawdzona i chwalona przez wielu wędkarzy, niezastąpiona na krajowych jak i norweskich łowiskach.  Wędziska MAX EMPIRE - W myśl zasady „Tylko to co najlepsze” przedstawiamy...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] Dostępność Cena
2505240 do 200 240 133 246
brakbrak
---
2505270 do 200 270 147 264
brakbrak
---

Wędzisko przeznaczone do połowu dorszy. Mocne a zarazem czułe, pozwalające na użycie przynęt w zakresie 50-200 g. Unikalna konstrukcja blanku zwiększa amplitudę drgań, co pozwala na wyczucie każdego uderzenia pilkerem o dno. Dostępne długości 2,40 m i 2,70 m. Wędka sprawdzona i chwalona przez wielu wędkarzy, niezastąpiona na krajowych jak i norweskich łowiskach. 

Wędziska MAX EMPIRE - W myśl zasady „Tylko to co najlepsze” przedstawiamy Państwu unikalną serię wędzisk. Dzięki zastosowaniu krzyżowego splotu włókien IM10 otrzymaliśmy mocne, dynamiczne a zarazem lekkie wędki. Blank wykończony portugalskim korkiem i tytanowymi przelotkami. Wszystkie wędziska umieszczone są w estetycznych tubach. Grupa testerów wzięła pod lupę kilkadziesiąt modeli wędzisk, przygotowanych na nasz rynek przez jednego z wiodących producentów. Efektem setek godzin spędzonych na łowiskach całej Polski i dziesiątek godzin konsultacji jest seria EMPIRE. Prawdziwie Cesarska seria. 

Producent: 

MAX

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe MAX

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: