Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Destiny Spinn /Fuji 3-18 gram długość: 245 cm

OCENA:
4.5/5 (ocen: 31)
 
SPINN. Grupa wędzisk spinningowych zbudowanych w koncepcji FAST TAPER, będącej połączeniem  grubościennego blanku z relatywnie – jak na wysokomodułowe grafity – dużą zbieżnością. Wszystkie oferują szybkie i bardzo szybkie akcje, w połączeniu z niewyobrażalną dynamiką rzutu i zdolnością do pracy na całej długości blanku pod ekstremalnym obciążeniem. DRAGON DESTINY to seria sprzętu, który wyznacza nową jakość w tzw. produkcji masowej....

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ilość przelotek Dostępność Cena
CHD-26-33-245 X-Fast 3-18 38 245 127 2 128 9
brakbrak
---

SPINN. Grupa wędzisk spinningowych zbudowanych w koncepcji FAST TAPER, będącej połączeniem  grubościennego blanku z relatywnie – jak na wysokomodułowe grafity – dużą zbieżnością. Wszystkie oferują szybkie i bardzo szybkie akcje, w połączeniu z niewyobrażalną dynamiką rzutu i zdolnością do pracy na całej długości blanku pod ekstremalnym obciążeniem.

DRAGON DESTINY to seria sprzętu, który wyznacza nową jakość w tzw. produkcji masowej. Wędziska te wykonywane są w pewnym sensie taśmowo, w setkach egzemplarzy, w dużej fabryce. Staje się to jednak faktem bez znaczenia wobec całej koncepcji projektu i kontroli jakości. Wszystkie wędki w pierwotnej wersji powstały w oparciu o projekt stworzony przy pomocy najnowszego oprogramowania komputerowego, gromadzącego tysiące użytecznych informacji: począwszy od rodzajów możliwych do zastosowania mat grafitowych, poprzez zestawienie wszelkich dostępnych komponentów, aż po dane testowe różnego rodzaju wędzisk, zbudowanych z odmiennych kompozytów wysokomodułowych, o różnych akcjach i uzbrojeniu.

Po wielostopniowym określeniu celów stojących przed danym wędziskiem, zadaniu parametrów rzutowych, maksymalnej wagi, dopuszczalnych obciążeń, możliwych sposobów zbrojenia czy wreszcie zakresu możliwych do stosowania w tym przypadku materiałów powstały projekty 40 blanków. Wszystkie zostały zrealizowane w stuprocentowej zgodności z „pomysłem” programu komputerowego. Wiosną 2007 roku, po uzbrojeniu, trafiły na kilka miesięcy w ręce testerów TEAM DRAGON. Polskie rzeki i jeziora, Bałtyk, norweskie góry z pięknymi rzekami pstrągowymi, szwedzkie szkiery, Rio Ebro i delta Wołgi – to lista miejsc, w których wędziska DRAGON DESTINY przeszły chrzest bojowy. Opinie ekspertów przerosły oczekiwania.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: