Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Atthis Alborella Set

OCENA:
4.4/5 (ocen: 43)
 
Zestaw pięciu profesjonalnych uklejówek opracowanych specjalnie dla wędkarzy zawodników, którzy najczęściej „punktują” właśnie tą rybą. Kije w długościach od 300 do 500cm pozwalają na dostosowanie się do warunków panujących na łowisku, dając możliwość zastosowania różnych zestawów w zależności od dystansu do poławianej ryby. Wędziska Atthis Alborella są zestawem bardzo lekkich i szybkich kijów o szczytowej akcji, a każda z nich posiada ultra...

czytaj więcej »

Model długość transportowa [cm] ilość części [szt.] długość [m] Dostępność Cena
WA751-KPL 109-131 5 3, 3.5, 4, 4.5, 5
brakbrak
---

Zestaw pięciu profesjonalnych uklejówek opracowanych specjalnie dla wędkarzy zawodników, którzy najczęściej „punktują” właśnie tą rybą. Kije w długościach od 300 do 500cm pozwalają na dostosowanie się do warunków panujących na łowisku, dając możliwość zastosowania różnych zestawów w zależności od dystansu do poławianej ryby. Wędziska Atthis Alborella są zestawem bardzo lekkich i szybkich kijów o szczytowej akcji, a każda z nich posiada ultra cienką i bardzo sprężystą szczytówkę z pełnego włókna węglowego której zadaniem jest precyzyjne „trzymanie” holowanej ryby zapiętej najczęściej na niewielkim haku bez zadziora.

Cały zestaw tych wędek standardowo zapakowany jest w wysokiej klasy usztywniany pokrowiec z miejscem na każdą z nich osobno, tak aby były w pełni chronione podczas transportu.

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Wędki - Baty i uklejówki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: