Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon XT-PRO Limited Edition New Concept Spinning

OCENA:
4.6/5 (ocen: 45)
 
Oferta z najwyższej półki. Wędziska spinningowe, karpiówki i baty adresowane do najbardziej wymagających wędkarzy. Solidne, grubościenne blanki zbudowane z 3 grup włókien grafitowych: C30T, C36T i C40T w technologii „multi modulus”. Wszystkie spinningi z serii XT-PRO LIMITED cechuje wybitnie szczytowa akcja Fast Tip. Lekkość, dynamika, najwyższy standard wykonania - wszystko to zapewnia komfort i satysfakcję podczas łowienia drapieżników....

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-XLU27036 10-38 270 143 2 222
brakbrak
---

Oferta z najwyższej półki. Wędziska spinningowe, karpiówki i baty adresowane do najbardziej wymagających wędkarzy. Solidne, grubościenne blanki zbudowane z 3 grup włókien grafitowych: C30T, C36T i C40T w technologii „multi modulus”. Wszystkie spinningi z serii XT-PRO LIMITED cechuje wybitnie szczytowa akcja Fast Tip.

Lekkość, dynamika, najwyższy standard wykonania - wszystko to zapewnia komfort i satysfakcję podczas łowienia drapieżników. W ofercie trzy grupy wędek spinningowych: New Concept Spin, Spinning oraz Jig Spin z wklejaną szczytówką z pełnego włókna węglowego. Szeroka gama wędzisk pozwala na dobranie perfekcyjnej wędki do większości znanych w Polsce metod spinningowych. Lżejsze kije gorąco polecamy miłośnikom łowienia sandaczy, szczupaków i okoni na gumy metodą „z opadu”, z wykorzystaniem plecionki. Miłośnikom połowu karpi polecamy dynamiczne, bardzo mocne dwuelementowe karpiówki w najwyższym standardzie. W ofercie znajdują się również doskonałe baty oraz wędki teleskopowe bez przelotek - w dwóch długościach 7 m i 8 m.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: