Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Tritium Cat Fish Live Bait

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Nowością w ofercie wędzisk Tritium w 2012 są dwa modele wędzisk na wielkie ryby, które zapewne staną się absolutnym przebojem wśród miłośników połowu sumów, dorszy i innych drapieżnych ryb łowionych z brzegu lub z kutra. Wędziska są wyjątkowo wytrzymałe i można nimi holować nawet 100 kg ryby. Bardzo ergonomiczne są rękojeści tych wędzisk wykończone antypoślizgowym materiałem. Oba modele posiadają dodatkowy, przesuwany uchwyt umieszczony...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
11T-CF-330 150-350 330 175 2
brakbrak
---

Nowością w ofercie wędzisk Tritium w 2012 są dwa modele wędzisk na wielkie ryby, które zapewne staną się absolutnym przebojem wśród miłośników połowu sumów, dorszy i innych drapieżnych ryb łowionych z brzegu lub z kutra.

Wędziska są wyjątkowo wytrzymałe i można nimi holować nawet 100 kg ryby. Bardzo ergonomiczne są rękojeści tych wędzisk wykończone antypoślizgowym materiałem. Oba modele posiadają dodatkowy, przesuwany uchwyt umieszczony pomiędzy dolnikiem, a pierwszą przelotką dzięki czemu mamy większą dźwignię przy holu największych okazów ryb. Uchwyty kołowrotków są mocne, precyzyjnie i elegancko wykonane.

Wygląd całego wędziska: blanku, rękojeści i przelotek jest estetyczny i zapewnia komfort łowienia. Wędzisko Tritium Cat Fish Live Bait przeznaczone jest do połowu na żywca z gruntu, na spławik oraz z systemem z bojką na kołowrotki o stałej szpuli.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: