Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Savagear Parabellum UL

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Lekkość, czułość, estetyka wykonania i co najważniejsze czysta przyjemność z użytkowania to cechy charakterystyczne dla serii Parabellum UL. Parabellum UL to dwusekcyjne kije łączone za pomocą spigota. Użyte dobrej jakości komponenty takie jak ekstremalnie czuły blank z wysokomodułowego włókna węglowego, przelotki klasy SIC, świetnie układający się w dłoni i pewnie trzymający kołowrotek uchwyt Savage Gear Gold Label DPS R/S oraz...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
44813 Medium 0-5 190 95 2 89
brakbrak
---
44814 Medium 0-7 215 112 2 112
brakbrak
---

Lekkość, czułość, estetyka wykonania i co najważniejsze czysta przyjemność z użytkowania to cechy charakterystyczne dla serii Parabellum UL.

Parabellum UL to dwusekcyjne kije łączone za pomocą spigota. Użyte dobrej jakości komponenty takie jak ekstremalnie czuły blank z wysokomodułowego włókna węglowego, przelotki klasy SIC, świetnie układający się w dłoni i pewnie trzymający kołowrotek uchwyt Savage Gear Gold Label DPS R/S oraz zastosowany bardzo dobrej jakości korek zdecydowanie lokują serię wędzisk Parabellum UL w ścisłej czołówce. Lakier położony jest wyjątkowo starannie i jednocześnie w sposób bardzo atrakcyjny dla oka. Do każdego wędziska z serii otrzymamy także praktyczny pokrowiec transportowy, z charakterystycznym wcięciem na kołowrotek.

Seria Parabellum UL zawiera obecnie dwa modele i są to kolejno: 190 cm wędzisko o ciężarze wyrzutu 0-5 g oraz jego ciut większy i mocniejszy brat mierzący 215 cm o gramaturze wyrzutu 0-7 g. Według producenta kije Parabellum UL posiadają akcję medium, ale warte podkreślenia jest to, że kij po zarzucie momentalnie gaśnie, a wabik da się poprowadzić żwawo i dynamicznie.Model krótszy (190 cm, 0-5 g) z pewnością usatysfakcjonuje osoby ganiające za pasiakami, a także za mniejszym białorybem jak chociażby sportowymi wzdręgami.

Dłuższy i mocniejszy (215 cm, 0-7 g) kij z serii Parabellum UL umożliwi nam dobieranie się do większych okoni, a także pozwoli na komfortowe łowienie kleni, jazi czy pstrągów w mniejszych rzekach. Zapas mocy jaki gwarantuje nam to wędzisko spowoduje, że w niektórych sytuacjach nie będziemy bezsilni, a i poradzimy sobie z większym przyłowem.

Gama przynęt, które obsłużą wyżej wymienione kije, a w szczególności dłuższy model jest naprawdę szeroka. Komfortowo poprowadzimy na nich zarówno smużaka czy mikro woblerka jak i 5-7 centymetrową gumę na 4-5 gramowej główce. Łowienie na większe 5 cm woblerki to także sama przyjemność pod warunkiem, że nie są to „agresory" i charakteryzują się ciut drobniejszą akcją.

Zdecydowanie polecam model do 7 gram wyrzutu w połączeniu z najcieńszą plecionką z oferty Savage Gear – Adrenaline HD 0.10 mm. Umożliwi nam to uzyskanie przyjemnego i finezyjnego zestawu, który bez zająknięcia pozwoli nam na wycholowanie większego okonia, czy niespodziewanego przyłowu, a sięgnięcie po ciut większą przynętę w każdej chwili będzie możliwe.

Producent: 

Savagear

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Savagear

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: