Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon XT-PRO New Generation Trans Bolognese 5-25 gram długość: 700 cm

OCENA:
4.5/5 (ocen: 46)
 
W naszej hierarchii wędziska z serii XT-PRO lokują się najwyżej. Wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali wykończenia. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii „multi modulus” opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych C24T/C30T/C36T/C40T i C46T. Poszczególne elementy wędzisk są wykonane z różnych rodzajów włókien, a wszystko po to, by zagwarantować możliwie...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-XNU700 5-25 700 155 7 380
brakbrak
---

W naszej hierarchii wędziska z serii XT-PRO lokują się najwyżej. Wędki z serii XT-PRO cechuje perfekcyjne wykonanie wszystkich, nawet najdrobniejszych detali wykończenia. Blanki są zbudowane według nowoczesnej technologii „multi modulus” opartej na wykorzystaniu kilku różnych grup włókien grafitowych C24T/C30T/C36T/C40T i C46T.

Poszczególne elementy wędzisk są wykonane z różnych rodzajów włókien, a wszystko po to, by zagwarantować możliwie najlepsze parametry użytkowe blanków. Wędziska serii XT-PRO cechuje stosunkowo niska waga, szybka i dynamiczna akcja, oraz bardzo dobre wyważenie. Przelotki klasy SIC-TS.

Według powszechnej opinii wędkarze to przyziemni pragmatycy, których zadowoli jakikolwiek sprzęt, byleby był bezawaryjny i służył długie lata. Czy tak jest naprawdę? Zapewne w wielu z nas drzemie marzenie, dziecięca tęsknota za sprzętem doskonałym.

Takim, który byłby idealnie zestrojony z naszymi umiejętnościami; takim, który oferowałby najwyższe walory użytkowe. Grono „marzycieli” stale rośnie, także w Polsce. To dla nich powstają ciągle nowe konstrukcje, dopieszcza się i unowocześnia starsze modele, testuje nowe materiały. „Marzyciele” poświęcają swojej pasji wiele czasu i zapału. Nikogo nie dziwi już dzisiaj specjalista polujący na jeden konkretny gatunek ryby lub zwolennik jednej metody. Tacy wędkarze są świadomi swoich potrzeb, świadomi tego, czego oczekują od sprzętu – to prawdziwi koneserzy.

Dla nich liczy się każdy detal, każdy drobiazg, zaakceptują tylko te konstrukcje, które spełnią ich oczekiwania. Spotkać ich można wszędzie – spinningują, łowią w morzu, wędrują po świecie z muchówką, startują w zawodach spławikowych, polują na rekordowe ryby. Przygotowanie sprzętu skonstruowanego bez kompromisów, precyzyjnie dostosowanego do konkretnej metody, a jednocześnie w akceptowalnej cenie, jest bardzo trudne. Trudne, ale nie niemożliwe…

To dla tych właśnie wędkarzy zaprojektowaliśmy całą rodzinę wędzisk  XT-PRO. Są to wędziska absolutnie topowe, zaprojektowane w każdym detalu, od uchwytu do kołowrotka aż po szczytową przelotkę, dla entuzjastów i miłośników wędkarstwa, uwzględniające specyfikę różnych metod wędkarskich i wykorzystujące najlepsze z dostępnych obecnie materiałów.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki - Bolonki

Podobne produkty: 

Wędki - Bolonki Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: