Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Bull PCC Jig & Spin

OCENA:
4.7/5 (ocen: 3)
 
Niesłychanie lekkie wędki o szybkiej akcji do połowu spinningowego pstrągów, okoni, kleni itp. Umożliwiają perfekcyjną prezentację gumowych imitacji, twisterów i jigów. Wyśmienicie nadają się rownież do wprawiania w ruch gumowych przynęt na zestawach drop shot oraz niewielkich woblerów. Odległości wyrzutowe, jakie pozwalają osiągnąć średniej wielkości wabikami są naprawdę zaskakujące. Jig & Spin to po prostu fenomenalne spinningi! Byki...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
22-0029270 8-38 270 139 2 210
brakbrak
---

Niesłychanie lekkie wędki o szybkiej akcji do połowu spinningowego pstrągów, okoni, kleni itp. Umożliwiają perfekcyjną prezentację gumowych imitacji, twisterów i jigów. Wyśmienicie nadają się rownież do wprawiania w ruch gumowych przynęt na zestawach drop shot oraz niewielkich woblerów. Odległości wyrzutowe, jakie pozwalają osiągnąć średniej wielkości wabikami są naprawdę zaskakujące. Jig & Spin to po prostu fenomenalne spinningi!

Byki nadchodzą... z tym krótkim sloganem przed 10 laty CORMORAN przedstawił wędkarzom swoje nowe, super mocne, niezwykle wytrzymałe i szybkie wędki z włókna węglowego. Jednocześnie rozpoczął pełną sukcesów historię, która trwa do dziś. W ramach podziękowania dla dziesiątek tysięcy przyjaciół Black Bull przygotowaliśmy specjalnie na ten okrągły jubileusz nowy model BLACK BULL PCC, stanowiący zarazem kolejny istotny krok w rozwoju serii.

Pierwszy Black Bull o długości 2,70m i wyrzucie 20-60g ważył 255g, tymczasem nowy Black Bull PCC legitymuje się wagą niespełna 200g, co wyraźnie wskazuje, w jakim kierunku zmierza cała seria. Jesteśmy przekonani, że nowe wędziska Black Bull zdobędą wielu kolejnych entuzjastów.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: