Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Bull PCC Jet Spin

OCENA:
4.0/5 (ocen: 4)
 
Wędki podróżne o niewielkiej, poręcznej długości transportowej o akcji porównywalnej z wędziskami dwuczęściowymi. Rozmieszczenie lekkich przelotek SiC zapewnia właściwy rozkład sił oraz umożliwia dalekie zarzucanie i błyskawiczne zacinanie. Kije, które z lekkim sercem polecić możemy nie tylko podróżującym wędkarzom! Byki nadchodzą... z tym krótkim sloganem przed 10 laty CORMORAN przedstawił wędkarzom swoje nowe, super mocne, niezwykle...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
22-0061240 20-60 240 53 5 200
brakbrak
---
22-0061270 20-60 270 59 5 250
brakbrak
---

Wędki podróżne o niewielkiej, poręcznej długości transportowej o akcji porównywalnej z wędziskami dwuczęściowymi. Rozmieszczenie lekkich przelotek SiC zapewnia właściwy rozkład sił oraz umożliwia dalekie zarzucanie i błyskawiczne zacinanie. Kije, które z lekkim sercem polecić możemy nie tylko podróżującym wędkarzom!

Byki nadchodzą... z tym krótkim sloganem przed 10 laty CORMORAN przedstawił wędkarzom swoje nowe, super mocne, niezwykle wytrzymałe i szybkie wędki z włókna węglowego. Jednocześnie rozpoczął pełną sukcesów historię, która trwa do dziś. W ramach podziękowania dla dziesiątek tysięcy przyjaciół Black Bull przygotowaliśmy specjalnie na ten okrągły jubileusz nowy model BLACK BULL PCC, stanowiący zarazem kolejny istotny krok w rozwoju serii.

Pierwszy Black Bull o długości 2,70m i wyrzucie 20-60g ważył 255g, tymczasem nowy Black Bull PCC legitymuje się wagą niespełna 200g, co wyraźnie wskazuje, w jakim kierunku zmierza cała seria. Jesteśmy przekonani, że nowe wędziska Black Bull zdobędą wielu kolejnych entuzjastów.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: