Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Konger VECTRON SPIN TELE TRAVEL

OCENA:
4.0/5 (ocen: 12)
 
O tym, że nie jest łatwo kupić dobrego spina w teleskopie, na pewno przekonał się niejeden wędkarz. Vectron Spin Tele Travel składa się z dwóch części, jedna to rękojeść a druga to pozostałe elementy połączone teleskopowo. Długość transportowa spina 240 to zaledwie 49 cm czyli mniej niz wymiarowy szczupak. Taką wędkę można wozić ze sobą cały czas w samochodzie, z łatwością zmieści się również w bagażu podręcznym np. podczas lotu na...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
149006240 25 240 49 7 150
brakbrak
---
149006270 25 270 49 7 160
brakbrak
---

O tym, że nie jest łatwo kupić dobrego spina w teleskopie, na pewno przekonał się niejeden wędkarz. Vectron Spin Tele Travel składa się z dwóch części, jedna to rękojeść a druga to pozostałe elementy połączone teleskopowo. Długość transportowa spina 240 to zaledwie 49 cm czyli mniej niz wymiarowy szczupak. Taką wędkę można wozić ze sobą cały czas w samochodzie, z łatwością zmieści się również w bagażu podręcznym np. podczas lotu na zagraniczny urlop. Mimo teleskopowej budowy, charakteryzuje się szybką i szczytową akcją a także zachowuje płynne ugięcie pod obciążeniem, bez żadnych przesztywnień... jak najbardziej jest godny polecenia.

Seria VECTRON - w tym roku tradycji znowu nie stało się zadość i firma Konger wprowadziła do oferty nową serię spiningów – Vectron. Dostępnych jest kilkanaście spinów o długościach 210 cm, 240 cm i 270 cm i ciężarach wyrzutowych 10 g, 15 g, 20 g, 25 g i 30 g. Są tu zarówno wersje z wklejanymi jak i tradycyjnymi szczytówkami. Oprócz wersji dwuskładowych w ofercie znalazł się długo oczekiwany Spin Tele Travel. Blanki Vectronów zbudowane zostały z kompozytu węglowego XCS (X-treme Carbon System). XCS charakteryzuje się dużą wytrzymałością na działanie wszelkich sił mechanicznych np przeciążeń występujących w trakcie wyrzutu przynęty, czy też siłowego holu walecznej ryby. Blanki zostały uzbrojone wysokiej jakości przelotkami klasy SIC. W tej serii zastosowano praktyczne rozwiązanie dwudzielnej rękojeści wykonanej z pianki EVA. Jesteśmy przekonani, że z pośród dostępnych modeli, każdy spinningista będzie w stanie wybrać odpowiedniego dla swoich potrzeb Vectrona.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Konger

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: