Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Konger VIRAGO DAGGER

OCENA:
4.1/5 (ocen: 29)
 
Szybka wędka o szczytowej akcji, przeznaczona do połowu szerokim spektrum przynęt. Zadowoli każdego kto łowi najczęściej szczupaki i bolenie, jednak szufladkowanie jej wyłącznie do tych ryb jest mocno niesprawiedliwe. Akcja wędki pozwoli na zacięcie z dużej odległości, zaś podczas holu jej półparaboliczne ugięcie wybaczy popełnione ewentualne błędy. VIRAGO - Seria skierowana stricte do pasjonatów połowu sztucznymi przynętami. Zawiera się...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
139003240 8-30 240 125 2 208
brakbrak
---
139003270 8-30 270 140 2 230
brakbrak
---

Szybka wędka o szczytowej akcji, przeznaczona do połowu szerokim spektrum przynęt. Zadowoli każdego kto łowi najczęściej szczupaki i bolenie, jednak szufladkowanie jej wyłącznie do tych ryb jest mocno niesprawiedliwe. Akcja wędki pozwoli na zacięcie z dużej odległości, zaś podczas holu jej półparaboliczne ugięcie wybaczy popełnione ewentualne błędy.

VIRAGO - Seria skierowana stricte do pasjonatów połowu sztucznymi przynętami. Zawiera się w niej wszystko co łowcy drapieżników potrzebne do szczęścia, od lekkich wklejek, przez klasyczne spinningi aż do wędek typowo castingowych. Najwyższej jakości komponenty użyte do skonstruowania blanków, jak również wysokiej klasy detale uzbrojenia wędzisk dały wymierny efekt. Nie mogliśmy po prostu nie dodać dzielonej rękojeści wzmacniającej „czucie” przynęty oraz estetycznego i stonowanego wykończenia. Z radością oddajemy je w wasze ręce i mamy nadzieję, iż przy pomocy tych wędek będziecie łowić same rekordowe sztuki.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: