Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Konger VIRAGO STALKER SPIN

OCENA:
4.5/5 (ocen: 4)
 
Ta wędka to już poważne narzędzie na poważne ryby. Ciężar wyrzutu do 60 g pozwoli na całkowitą dominację podczas holu okazałego szczupaka czy srebrniaka troci. Wędka dedykowana do ciężkich przynęt i równie ciężkich warunków połowu. Trzy długości pozwolą komfortowo dobrać się do okazów zarówno z brzegu jak i z łodzi. VIRAGO - Seria skierowana stricte do pasjonatów połowu sztucznymi przynętami. Zawiera się w niej wszystko co łowcy...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
139013240 20-60 240 127 2 210
brakbrak
---
139013270 20-60 270 142 2 230
brakbrak
---
139013300 20-60 300 157 2 255
brakbrak
---

Ta wędka to już poważne narzędzie na poważne ryby. Ciężar wyrzutu do 60 g pozwoli na całkowitą dominację podczas holu okazałego szczupaka czy srebrniaka troci. Wędka dedykowana do ciężkich przynęt i równie ciężkich warunków połowu. Trzy długości pozwolą komfortowo dobrać się do okazów zarówno z brzegu jak i z łodzi.

VIRAGO - Seria skierowana stricte do pasjonatów połowu sztucznymi przynętami. Zawiera się w niej wszystko co łowcy drapieżników potrzebne do szczęścia, od lekkich wklejek, przez klasyczne spinningi aż do wędek typowo castingowych. Najwyższej jakości komponenty użyte do skonstruowania blanków, jak również wysokiej klasy detale uzbrojenia wędzisk dały wymierny efekt. Nie mogliśmy po prostu nie dodać dzielonej rękojeści wzmacniającej „czucie” przynęty oraz estetycznego i stonowanego wykończenia. Z radością oddajemy je w wasze ręce i mamy nadzieję, iż przy pomocy tych wędek będziecie łowić same rekordowe sztuki.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: