Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Konger Grandis TELE MINO

OCENA:
4.2/5 (ocen: 5)
 
Teleskopowa wędka do zadań specjalnych. Łatwość transportu oraz odpowiednio dobrane długości składów pozwoliły zachować akcję wędziska z długim składem przy zmniejszeniu długości transportowej. Optymalizacja została dokonana poprzez szerokie wsparcie komputerowe i wielokrotne zmiany konstrukcji, aby w końcu przejść testy na łowiskach. Oddajemy wam wędziska, które nie zawiodą waszych oczekiwań. Grafit o podwyższonym współczynniku...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
138019360 30 360 83 7 237
brakbrak
---
138019390 30 390 77 8 277
brakbrak
---
138019420 30 420 92 8 280
brakbrak
---

Teleskopowa wędka do zadań specjalnych. Łatwość transportu oraz odpowiednio dobrane długości składów pozwoliły zachować akcję wędziska z długim składem przy zmniejszeniu długości transportowej. Optymalizacja została dokonana poprzez szerokie wsparcie komputerowe i wielokrotne zmiany konstrukcji, aby w końcu przejść testy na łowiskach. Oddajemy wam wędziska, które nie zawiodą waszych oczekiwań.

Grafit o podwyższonym współczynniku sprężystości, japońskie maty węglowe oraz przelotki SiC to już poważne argumenty aby sięgnąć po te wędki. Jeśli dodamy do tego wręcz nienaganną akcję i bardzo atrakcyjny wygląd w wielkim skrócie otrzymamy charakterystykę rodziny Grandis. Seria wędzisk obejmuje wędki przeznaczone do konkretnych metod połowu jak i kilka wędzisk uniwersalnych. W tym segmencie każdy miłośnik zasiadek znajdzie dla siebie coś interesującego. Niezawodne, mocne i „mięsiste” blanki pozwolą na spokojny i komfortowy hol.

Producent: 

Konger

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: