Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Bull PCC Seatrout

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Szczególnie w wędkach tego typu zdolność do oddawania dalekich rzutów pod wiatr jest koniecznością. Równie ważny jest mocny blank dający wędkarzowi w trakcie holu odpowiednie wsparcie. Obie te cechy w połączeniu ze specjalnie rozmieszczonymi, lekkimi przelotkami SiC znajdziecie w Black Bull PCC Seatrout. Budowa blanku bazuje na węglowej konstrukcji PCC. Byki nadchodzą... z tym krótkim sloganem przed 10 laty CORMORAN przedstawił wędkarzom...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
22-0045310 15-45 315 165 2 265
brakbrak
---

Szczególnie w wędkach tego typu zdolność do oddawania dalekich rzutów pod wiatr jest koniecznością. Równie ważny jest mocny blank dający wędkarzowi w trakcie holu odpowiednie wsparcie. Obie te cechy w połączeniu ze specjalnie rozmieszczonymi, lekkimi przelotkami SiC znajdziecie w Black Bull PCC Seatrout. Budowa blanku bazuje na węglowej konstrukcji PCC.

Byki nadchodzą... z tym krótkim sloganem przed 10 laty CORMORAN przedstawił wędkarzom swoje nowe, super mocne, niezwykle wytrzymałe i szybkie wędki z włókna węglowego. Jednocześnie rozpoczął pełną sukcesów historię, która trwa do dziś. W ramach podziękowania dla dziesiątek tysięcy przyjaciół Black Bull przygotowaliśmy specjalnie na ten okrągły jubileusz nowy model BLACK BULL PCC, stanowiący zarazem kolejny istotny krok w rozwoju serii. Pierwszy Black Bull o długości 2,70m i wyrzucie 20-60g ważył 255g, tymczasem nowy Black Bull PCC legitymuje się wagą niespełna 200g, co wyraźnie wskazuje, w jakim kierunku zmierza cała seria. Jesteśmy przekonani, że nowe wędziska Black Bull zdobędą wielu kolejnych entuzjastów.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: