Ten produkt nie jest już dostępny

Kulki do method feeder CarpOnly

OCENA:
4.5/5 (ocen: 6)
 
Kulka RED DIABLO to nawiązanie do legendy Robin Reda. Skuteczność naszej czerwonej kulki to wysoka jakość naturalnych składników zapachowych, jak ostra czerwona papryka, mielone ziarna, olejki eteryczne i wyszukane przyprawy. Połączenie wszystkich składników tworzy produkt łatwo strawny dla ryb i dzięki temu niesamowicie atrakcyjny do pobierania.  Użyty w kulce GARLIC CAKE olej czosnkowy jest dobrze znany jako atraktor na...

czytaj więcej »

Model masa [g] zapach średnica kulek [mm] Dostępność Cena
MFAP 100 absolut plum 8
brakbrak
---
MFBL 100 bloodworm & liver 8
brakbrak
---
MFC&B 100 coco & banana 8
brakbrak
---
MFFFO 100 fresh fruit one 8
brakbrak
---
MFGC 100 garlic cake 8
brakbrak
---
MFH&C 100 halibut & crab 8
brakbrak
---
mfpb 100 particle bomb 8
brakbrak
---
mfpf 100 pineapple fever 8
brakbrak
---
MFRD 100 red diablo 8
brakbrak
---
MFS&L 100 squid & liver 8
brakbrak
---
MFWS 100 white fish 8
brakbrak
---

Kulka RED DIABLO to nawiązanie do legendy Robin Reda. Skuteczność naszej czerwonej kulki to wysoka jakość naturalnych składników zapachowych, jak ostra czerwona papryka, mielone ziarna, olejki eteryczne i wyszukane przyprawy. Połączenie wszystkich składników tworzy produkt łatwo strawny dla ryb i dzięki temu niesamowicie atrakcyjny do pobierania.

Użyty w kulce GARLIC CAKE olej czosnkowy jest dobrze znany jako atraktor na wszelkie ryby. Nasi eksperci stworzyli przynętę z dodatkami oleju czosnkowego i ekstraktu chlebowego tworząc pewnego rodzaju ciastko dla ryb. Struktura kulki pozwala na optymalne wypłukiwanie składników i skuteczne nęcenie. Dodatki zmielonych ziaren zwiększają ten efekt. Testy pokazały, że zarówno na szybkich zasiadkach, jak i przy dłuższym nęceniu Garlic Cake spisywał się fenomenalnie.

Kulka WHITE FISH PELLET to jasna przynęta jest tworzona na bazie mielonego pelletu z dodatkiem wysoko białkowej mączki rybnej. Typowa rybna kulka o dużej mocy!

Squid&Liver. Legendarne już kulki na bazie mączki z kałamarnicy oraz rozpuszczalnej w wodzie mączki wątrobowej.

Halibut&Crab: Czarne kulki na bazie mączki z halibuta, wyciągu z europejskiego kraba rzecznego oraz ekstraktu GLM.

Pineapple Fever: Najlepsza kulka ananasowa na rynku. Niezwykle łowna na wszystkich typach wód całej Europy bez względu na porę roku.

Particle Bomb:  Kulka wykonana w oparciu o bazę złożoną z mieszaniny najlepszych ziaren, pokarmu dla ptaków oraz dodatkiem kawałków orzechów tygrysich i ziemnych.

Absolut Plum: Niezwykłe łowna kulka o smaku morwy z dodatkiem śliwki, ekstraktu z wątroby oraz witamin.

Coco&Banana: Kulka o smaku bananowym z dodatkiem mleczka kokosowego oraz wiórkow kokosowych. Interesujący produkt, nie tylko na pory letnie. Dodatkowo kulki te posiadają własności antybakteryjne.

Bloodworm&Liver: Kulka bazujaca na extrakcie ochotkowym, wyciągu wątrobowym oraz grubo mielonym krylu antakrtycznym.Producent: 

CarpOnly

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: