Ten produkt nie jest już dostępny

Zanęta Klubowa - koncentrat SUPER LOCK Dragon

OCENA:
4.3/5 (ocen: 38)
 
Legendarna receptura, do której bazę stworzył W.R. Kremkus, dziś funkcjonującaw kształcie dopracowanym przez członków naszego Klubu. To właśnie ta zanęta wielokrotnie pozwoliłaosiągnąć niesamowite wyniki (powyżej20 kg w jednej, trzygodzinnej turze) w zawodach GPx rozgrywanych na Warcie. Oferowany koncentrat można z powodzeniem rozrabiać nawet w proporcji 1:2 (1 kg koncentratu na 2 kg innych składników) z komponentami zanętowymi takimi jak:...

czytaj więcej »

Model masa [g] wersja Dostępność Cena
PLE-00-00-01-01-1000 1000 standard
brakbrak
---

Legendarna receptura, do której bazę stworzył W.R. Kremkus, dziś funkcjonującaw kształcie dopracowanym przez członków naszego Klubu. To właśnie ta zanęta wielokrotnie pozwoliłaosiągnąć niesamowite wyniki (powyżej20 kg w jednej, trzygodzinnej turze) w zawodach GPx rozgrywanych na Warcie. Oferowany koncentrat można z powodzeniem rozrabiać nawet w proporcji 1:2 (1 kg koncentratu na 2 kg innych składników) z komponentami zanętowymi takimi jak: tarta, wyprażana bułka, biszkopt, kaszka kukurydziana itp.

Producent: 

Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: