Ten produkt nie jest już dostępny

Kulki proteinowe Big Catch Carp Zoom

OCENA:
4.7/5 (ocen: 22)
 
Profesjonalne kulki zanętowe wybrane przez naszych testerów do połowu dużych okazów karpi. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy składników uzyskano kulki, którym nie oprze się żaden karp. Kulki są dostępne w popularnej średnicy 18 mm i w 7 smakach, w opakowaniach 800 g. W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi,...

czytaj więcej »

Model masa [g] średnica kulek [mm] smak Dostępność Cena
FZ-CZ7323 800 0.18 Truskawka-Ryba
brakbrak
---
FZ-CZ7347 800 0.18 Monstrualny krab
brakbrak
---
FZ-CZ7354 800 0.18 GLM-Zielona małża
brakbrak
---
FZ-CZ7361 800 0.18 Ryba-Halibut
brakbrak
---
FZ-CZ7378 800 0.18 Ostra papryka
brakbrak
---
FZ-CZ7385 800 0.18 Scopex-Orzech tygrysi
brakbrak
---
FZ-CZ7408 800 0.18 Kałamarnica-Ananas
brakbrak
---

Profesjonalne kulki zanętowe wybrane przez naszych testerów do połowu dużych okazów karpi. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy składników uzyskano kulki, którym nie oprze się żaden karp. Kulki są dostępne w popularnej średnicy 18 mm i w 7 smakach, w opakowaniach 800 g.

W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi, w ostatnich latach widzimy najbardziej dynamiczny rozwój, rosną oczekiwania i wymagania wędkarzy, co roku pojawiają się nowe metody i innowacyjne rozwiązania. W tym sezonie zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty przynęt i zanęt karpiowych o produkty jednego z liderów europejskiego rynku karpiowego.

Firma Carp Zoom od wielu lat konsekwentnie buduje swój wizerunek topowego producenta w niezwykle wymagającym dziale karpiowym. Prezentujemy bogatą ofertę kulek, pelletów, atraktorów i innych artykułów przygotowanych specjalnie na rynek polski we współpracy z ekspertami Jaxona.

Producent: 

Carp Zoom

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: