Ten produkt nie jest już dostępny

Atraktor Amino Attractor Carp Zoom

OCENA:
4.4/5 (ocen: 21)
 
Klasyczne atraktory z dużą zawartością aminokwasów o wysokim stężeniu zapachów. Polecamy jako dodatek podnoszący walory zanęt, kulek proteinowych, pelletu i do innych rodzajów przynęt. Występuje w 6 zapachach, w ekonomicznych opakowaniach 200 ml. W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi, w ostatnich latach...

czytaj więcej »

Model pojemność smak Dostępność Cena
FZ-CZ5404 200 ml Miód
brakbrak
---
FZ-CZ5411 200 ml Truskawka
brakbrak
---
FZ-CZ5428 200 ml Ryba-Halibut
brakbrak
---
FZ-CZ5435 200 ml Kałamarnica-Ośmiornica
brakbrak
---
FZ-CZ5442 200 ml Monstrualny krab
brakbrak
---
FZ-CZ5459 200 ml GLM–Zielona Małża
brakbrak
---

Klasyczne atraktory z dużą zawartością aminokwasów o wysokim stężeniu zapachów. Polecamy jako dodatek podnoszący walory zanęt, kulek proteinowych, pelletu i do innych rodzajów przynęt. Występuje w 6 zapachach, w ekonomicznych opakowaniach 200 ml.

W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi, w ostatnich latach widzimy najbardziej dynamiczny rozwój, rosną oczekiwania i wymagania wędkarzy, co roku pojawiają się nowe metody i innowacyjne rozwiązania. W tym sezonie zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty przynęt i zanęt karpiowych o produkty jednego z liderów europejskiego rynku karpiowego.

Firma Carp Zoom od wielu lat konsekwentnie buduje swój wizerunek topowego producenta w niezwykle wymagającym dziale karpiowym. Prezentujemy bogatą ofertę kulek, pelletów, atraktorów i innych artykułów przygotowanych specjalnie na rynek polski we współpracy z ekspertami Jaxona.

Producent: 

Carp Zoom

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: