Ten produkt nie jest już dostępny

Zanęta PREMIUM Venire

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Zanęta Venire Premium Płoć to gotowa mieszanka przede wszystkim dla zawodników startujących w zawodach. Zanęta w fazie testów była używana przez zawodników startujących w zawodach różnych szczebli przez dwa lata. Polecana na wody stojące i kanały o każdej porze roku.Może być z powodzeniem używana na łowiskach o głębokości od 50 cm do 4m. Stopień sklejenia regulujemy tylko ilością dodawanej wody. Zanęta nie wymaga żadnych dodatków ani...

czytaj więcej »

Model zapach masa [kg] Dostępność Cena
V_PRE_Leszcz Leszcz 1
brakbrak
---
V_PRE_Płoć Płoć 1
brakbrak
---

Zanęta Venire Premium Płoć to gotowa mieszanka przede wszystkim dla zawodników startujących w zawodach.

Zanęta w fazie testów była używana przez zawodników startujących w zawodach różnych szczebli przez dwa lata. Polecana na wody stojące i kanały o każdej porze roku.Może być z powodzeniem używana na łowiskach o głębokości od 50 cm do 4m. Stopień sklejenia regulujemy tylko ilością dodawanej wody.

Zanęta nie wymaga żadnych dodatków ani atraktorów, jest to kompletna mieszanka do stosowania podczas zawodów oraz w warunkach bardzo słabego żerowania ryb. Można ją mieszać z ziemią, ale autor receptury twierdzi, że lepiej jest podawać tę zanętę osobno, tj. najpierw ziemia z dżokersem, lub ochotką a następnie 5 do 10 kul zanęty Venire Premium Płoć z odrobiną pinki. Zanęta wabi ryby natychmiast i pozwala je utrzymać w łowisku przez cały czas łowienia. Pomimo składu dobranego szczególnie do upodobań smakowych płoci możemy zanętę Venire Premium Płoć stosować na wodach typowo leszczowych i osiągać znakomite wyniki budując wagę leszczami.

Zanęta najintensywniej pracuje do 10 cm nad dnem. Dlatego, jeśli chcemy łowić płocie nasza przynęta powinna być położona delikatnie na dnie, lub maksymalnie do 10 cm nad nim. Na leszcze powinniśmy przegruntować zestaw dużo mocniej, umieszczając na dnie odcinek przyponu o długości od 30 cm do nawet 1 m.

Zanęta jest doskonała także dla wędkarzy preferujących gruntowe metody połowu.

Producent: 

Venire

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: