Zanęty powierzchniowe Sensas

OCENA:
4.5/5 (ocen: 8)
 
W skład tej grupy wchodzą takie produkty jak: Surface, Abletes, Friture i Record. Są to zanęty bardzo lekkie i mało klejące, najczęściej w kolorze jasnym, idealne do łowienia drobnicy przy powierzchni i w toni. Podczas nawilżania bardzo zwiększają swoją objętość. Posiadają bardzo sypką i drobną konsystencję oraz dobrany zapach. W celu uzyskania prawidłowego działania zanęty należy ją stopniowo i dokładnie nawilżać dodając około 0,9 litra...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 13,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Model wersja masa [kg] Dostępność Cena
09081 Uklejowa, pomarańczowa 1
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
19,99 zł
13,99 zł
Dodać Odejmować

W skład tej grupy wchodzą takie produkty jak: Surface, Abletes, Friture i Record. Są to zanęty bardzo lekkie i mało klejące, najczęściej w kolorze jasnym, idealne do łowienia drobnicy przy powierzchni i w toni. Podczas nawilżania bardzo zwiększają swoją objętość. Posiadają bardzo sypką i drobną konsystencję oraz dobrany zapach.

W celu uzyskania prawidłowego działania zanęty należy ją stopniowo i dokładnie nawilżać dodając około 0,9 litra wody na 1kg zanęty, następnie należy dokładnie przesiać przez sito. W celu uzyskania zupy zanętowej należy ją przemoczyć około 1,5 l wody, a do nęcenia używać łyżki. Aby wzbogacić zanętę można dodać 5% koncentratu Superix. Nęcimy obficie rzucając średnio co 1 minutę kulę wielkości orzecha włoskiego.

Lekkie zanęty tworzące w wodzie chmurę wabiącą ryby polujące przy powierzchni. Dobre na każdą porę roku. Kolory do wyboru: pomarańcz lub jasny.

Producent: 

Sensas

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: