Ten produkt nie jest już dostępny

Kulki haczykowe MIX 16-20 mm 250g Carrum

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 
Feromony głodu – jest to sekretny składnik, który odróżnia nasze kulki przynętowe od innych tego typu n rynku. Dzięki wzbogaconej formule opartej na feromonach, witaminach, minerałach, aromatach oraz zwiększonej ilość ziaren stworzyliśmy produkt, któremu nie oprze się żaden karp. W naszych produktach znajdziesz nie tylko sam aromat, ale przede wszystkim smak. Nasze kulki przynętowe dodatkowo mają tak zaprojektowaną strukturę zewnętrzną, aby...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] masa [g] zapach średnica kulek [mm] Dostępność Cena
CAHA002 1 250 Kukurydza 16-20
brakbrak
---
CAHA004 1 250 Ryba 16-20
brakbrak
---
CAHA009 1 250 wanilia 16-20
brakbrak
---
CAHA006 1 250 Truskawka 16-20
brakbrak
---

Feromony głodu – jest to sekretny składnik, który odróżnia nasze kulki przynętowe od innych tego typu n rynku. Dzięki wzbogaconej formule opartej na feromonach, witaminach, minerałach, aromatach oraz zwiększonej ilość ziaren stworzyliśmy produkt, któremu nie oprze się żaden karp. W naszych produktach znajdziesz nie tylko sam aromat, ale przede wszystkim smak. Nasze kulki przynętowe dodatkowo mają tak zaprojektowaną strukturę zewnętrzną, aby zaczęły wabić karpie zaraz po wpadnięciu do wody. Dzięki czemu są szybko oraz łatwo odnajdywane przez ryby. Przynęty firmy CARRUM, dzięki unikalnej technologii produkcji są także nadzwyczajnie stabilne. Oznacza to, że kulki w zależności od temperatury wody, będą wabić karpie do 48 godzin, a nawet dłużej.
Z myślą o naszych klientach postanowiliśmy w jednym pudełku zmieścić dwie wielkości kulek – 16mm i 20mm. Jest to bardzo praktyczne oraz ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ wędkarze nie będą musieli zabierać na łowisko niezliczonych pudełeczek z przynętami. Taka jest właśnie filozofia naszej firmy, którą można wyrazić w trzech słowach – jakość, praktyczność oraz rzetelność.
Nasze kulki są również „Needel- Friendly” oznacza to, że podczas zakładania kulki na włos nie połamiemy igły, ze względu na miękkość przynęty.

Nasze porady
Jeśli łowimy na mocno zarośniętych łowiskach lub kładziemy zestaw na miękkim dnie, warto zamoczyć nasze kulki przynętowe w jednym z naszych dipów. Dzięki temu zabiegowi nasza przynęta będzie łatwiej wyczuwalna przez ryby. 

Producent: 

Carrum

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: