Ten produkt nie jest już dostępny

Pellet Haczykowy różne średnice 100/150g Carrum

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 
Pellety haczykowe CARRUM są wykonywane z najlepszych dostępnych komponentów, które dobraliśmy tak, aby karpie nie mogły przepłynąć koło nich obojętnie. Ponadto unikalny sposób produkcji polegający na prasowaniu pelletu (ciasta?) pod wysokim ciśnieniem sprawia, że żaden z wykorzystanych składników nie traci swoich wabiących właściwości. Jest to niezwykle ważne, w łowiskach poddanych dużej presji wędkarskiej. Dodatkowo nasze pellety haczykowe...

czytaj więcej »

Model masa [g] zapach średnica kulek [mm] Dostępność Cena
CAPH002 150 Kukurydza 12
brakbrak
---
CAPH022 150 wanilia 20
brakbrak
---
CAPH024 100 wanilia 6
brakbrak
---
CAPH028 100 morwa 8
brakbrak
---

Pellety haczykowe CARRUM są wykonywane z najlepszych dostępnych komponentów, które dobraliśmy tak, aby karpie nie mogły przepłynąć koło nich obojętnie. Ponadto unikalny sposób produkcji polegający na prasowaniu pelletu (ciasta?) pod wysokim ciśnieniem sprawia, że żaden z wykorzystanych składników nie traci swoich wabiących właściwości. Jest to niezwykle ważne, w łowiskach poddanych dużej presji wędkarskiej. Dodatkowo nasze pellety haczykowe pracują w taki sposób, aby penetrować całą toń wodną – od dna, aż po samą powierzchnię. Dzięki czemu karpie, które nie znajdują się w bezpośredniej bliskości przynęty mogą ją łatwo wyczuć .

Pellety firmy CARRUM są także, świetną przynętą na inne gatunki ryb, poławiane nie tylko w wodach stojących, ale również w rzekach. Podczas testów naszych produktów zdarzały się przyłowy w postaci dużych sumów i jesiotrów. Dlatego właśnie nasze produkty są tak bardzo uniwersalny.

Nasze porady
Jeśli w twoim łowisku większość wędkarzy używa pelletu do nęcenia, a na włos zakłada kulki proteinowe, spróbuj zrobić coś zupełnie odwrotnego. Pellet haczykowy, w wielu wypadkach okazuję się najlepszą przynętą na wody przełowione, gdzie karpie doskonale wiedzą czego unikać. Dodatkowo radzimy przed użyciem naszych przynęt polać je olejem rybnym lub zamoczyć w jednym z naszych dipów, w celu zwiększenia atrakcyjności przynęty. 

Producent: 

Carrum

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: