Ten produkt nie jest już dostępny

Booster serii CABO różne zapachy Carrum

OCENA:
4.7/5 (ocen: 6)
 
Wyobraź sobie soczystą pomarańcze, lub świeżą truskawkę. Tak właśnie pachną i smakują rybą liquidy serii CABO. Boostery to syropy naturalne z dodatkiem aminokompleksu, regulatorów smaku oraz feromonów głodów. Dzięki niezwykle gęstej konsystencji długo utrzymują się na przynęcie. Kolejną cechą charakterystyczną naszych produktów jest intensywność zapachu. Karpie nie będą mogły przepłynąć koło nich obojętnie. Bboostery działają w trojaki...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] pojemność zapach Dostępność Cena
CABO001 1 300ml Banan-Krab
brakbrak
---
CABO002 1 300ml Kukurydza
brakbrak
---
CABO003 1 300ml Krewetka
brakbrak
---
CABO006 1 300ml Truskawka
brakbrak
---
CABO008 1 300ml pomarańczowy
brakbrak
---
CABO009 1 300ml wanilia
brakbrak
---
CABO010 1 300ml Konopie
brakbrak
---

Wyobraź sobie soczystą pomarańcze, lub świeżą truskawkę. Tak właśnie pachną i smakują rybą liquidy serii CABO. Boostery to syropy naturalne z dodatkiem aminokompleksu, regulatorów smaku oraz feromonów głodów. Dzięki niezwykle gęstej konsystencji długo utrzymują się na przynęcie. Kolejną cechą charakterystyczną naszych produktów jest intensywność zapachu. Karpie nie będą mogły przepłynąć koło nich obojętnie.

Bboostery działają w trojaki sposób. Ciężka gęsta zalewa zostaje na dnie, natomiast lżejsze składniki utrzymują się kilka centymetrów nad nim. Najlżejsze elementy boosteru wędrują ku powierzchni wabiąc ryby w całej toni wodnej. Boosterami można aromatyzować kulki, pellet, a także zanęty i ziarna. Produkt ten nie rozpuszcza materiałów PVA.

Nasze porady

Przed każdym użyciem należy kilkakrotnie potrząsnąć butelką. Boostery doskonale nadają się do aromatyzowanie zewnętrznego własno robionych kulek. Po wysuszeniu kulek należy je skropić boosterem i pozostawić na kilka godzin. W celu uzyskania bardziej intensywnego zapachu należy czynność tą powtórzyć kilkukrotnie. 

Producent: 

Carrum

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: