Ten produkt nie jest już dostępny

Aktywator strong CAAK różne zapachy Carrum

OCENA:
4.7/5 (ocen: 3)
 
Aktywatory Carrum powstały z połączenia stymulatora apetytu z odpowiednią dawką dopalacza. Dzięki czemu udało nam się uzyskać produkt bogaty w cukry oraz atrakcyjne materiały wabiące karpie z magiczną siłą. Pozwala to nie tylko pobudzić ryby do żerowania, ale także tak długo utrzymać je w łowisku, aż znajdą naszą przynętę z haczykiem. Dodatkową zaletą aktywatora jest jego stan skupienia. Liquid o rzadkiej konsystencji bardzo łatwo uwalnia się...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] pojemność zapach Dostępność Cena
CAAK005 1 300ml Krab
brakbrak
---
CAAK010 1 300ml Konopie
brakbrak
---

Aktywatory Carrum powstały z połączenia stymulatora apetytu z odpowiednią dawką dopalacza. Dzięki czemu udało nam się uzyskać produkt bogaty w cukry oraz atrakcyjne materiały wabiące karpie z magiczną siłą. Pozwala to nie tylko pobudzić ryby do żerowania, ale także tak długo utrzymać je w łowisku, aż znajdą naszą przynętę z haczykiem. Dodatkową zaletą aktywatora jest jego stan skupienia. Liquid o rzadkiej konsystencji bardzo łatwo uwalnia się z zanęty doskonale rozpuszczając się w wodzie. Pozwala to na błyskawiczne przekazanie wiadomości rybą, o znajdującym się niedaleko pożywieniu. Nasze aktywatory działają na instynkt ryb, dlatego są tak zabójczo skuteczne!
Aktywatory w płynie firmy CARRUM można używać zarówno z kulkami, zanętą , ziarnami jak i pelletem. Jest to produkt nie rozpuszczający materiałów PVA.

Nasze porady
Aktywator działa zawsze, dlatego warto jest go używać, o każdej porze roku i w każdych okolicznościach. 

Producent: 

Carrum

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: