Ten produkt nie jest już dostępny

Atraktor Liver & Fish Berkley

OCENA:
5.0/5 (ocen: 3)
 
Aromaty Berkley Gulp Carp są silnymi olejkami wabiącymi, które można użyć do nasączania przynęt, zanęt oraz kulek i pellety. Poza tym nadają się bezgranicznie do produkcji własnych mieszanek, przynęt i zanęt, by na swój sposób stworzyć własną mieszankę. Bardzo silny, lekko słodki smak oraz niezwykle unikalny zapach, który „krzyczy” ze jest to przysmak dla Karpia. Tak jak w AminoMix, podstawa są aminokwasy z dodatkiem wątroby. Posiada...

czytaj więcej »

Model pojemność Dostępność Cena
1209229 250ml
brakbrak
---

Aromaty Berkley Gulp Carp są silnymi olejkami wabiącymi, które można użyć do nasączania przynęt, zanęt oraz kulek i pellety. Poza tym nadają się bezgranicznie do produkcji własnych mieszanek, przynęt i zanęt, by na swój sposób stworzyć własną mieszankę.

Bardzo silny, lekko słodki smak oraz niezwykle unikalny zapach, który „krzyczy” ze jest to przysmak dla Karpia. Tak jak w AminoMix, podstawa są aminokwasy z dodatkiem wątroby. Posiada również wyciąg z ryb. Bardzo silny, płynny atraktor. Użyj 15-25 ml na 500g mieszanki lub na przynętę haczykową kulkę dla poprawienia smaku.Producent: 

Berkley

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: