Ten produkt nie jest już dostępny

Zestaw spinningowy PIKE III COMBO Mikado

OCENA:
4.0/5 (ocen: 2)
 
 Zestaw spinningowy na szczupaka stworzony przez firmę Mikado w skład którego wchodzi:   - Wędka Mikado Desire Hunter 2,4 m, o ciężarze wyrzutowym 10-40 g. Jest ona uniwersalnym spinningiem węglowym o średniej akcji i średnim ugięciu składającym się z dwóch sekcji o łącznej długości 240 cm. Masa wędki oscyluje około 199 gramów, a jej długość transportowa to 128 centymetrów. - Kołowrotek SHINJU 3004FD zarówno do spinningu jak...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
FS-SPS-PE3 10-40 240 128 2 479
brakbrak
---

 Zestaw spinningowy na szczupaka stworzony przez firmę Mikado w skład którego wchodzi:
 

- Wędka Mikado Desire Hunter 2,4 m, o ciężarze wyrzutowym 10-40 g. Jest ona uniwersalnym spinningiem węglowym o średniej akcji i średnim ugięciu składającym się z dwóch sekcji o łącznej długości 240 cm. Masa wędki oscyluje około 199 gramów, a jej długość transportowa to 128 centymetrów.

- Kołowrotek SHINJU 3004FD zarówno do spinningu jak spławika czy połowów gruntowych. Wyposażony jest w łożysko oporowe, precyzyjny system przedniego hamulca, aluminiową szpulę oraz rączkę typu „one touch handle”. Dokładnie spasowane elementy przekazania napędu wraz z perfekcyjnym wyważeniem rotora gwarantują cichą, płynną pracę kołowrotka na łowisku. Wzmocniony system zbijania kabłąka zabezpiecza przed samoczynnym powrotem otwartego kabłąka w czasie silnego wyrzutu przynęty. Specyfikacja:uniwersalne zastosowanie , średnie przełożenie 5.5:1, 3 łożyska kulkowe plus jedno łożysko oporowe, wzmocniony system zbijania kabłąka, pojemność szpuli 0.20mm/315m; 0.25mm/230m; 0.30mm/180m, masa 280 g.

- Nowoczesna plecionka wędkarska wytworzona z najwyższej jakości mikro włókien precyzyjnie splecionych w idealnie okrągły kształt. Niezwykle miękka, idealnie układa się na szpuli kołowrotka oraz pozwala na precyzyjne i dalekie rzuty. Nie "szumi" o przelotki podczas zwijania. Polecana przede wszystkim do połowu sandaczy i dorszy, sprawdzi się również przy sumowych i szczupakowych łowach. W zestawie plecionka w kolorze zielonym, o średnicy 0,14mm, wytrzymałości 9,70 kg oraz długości 150 m. 

Producent: 

Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: