Ten produkt nie jest już dostępny

Zestaw spinningowy PERCH III COMBO Mikado

OCENA:
4.1/5 (ocen: 18)
 
    Zestaw spinningowy na szczupaka stworzony przez firmę Mikado w skład którego wchodzi:  -Mocny spinning węglowy o średniej akcji i średnim ugięciu. Polecany do połowu na lekkie i średnie główki jigowe. Doskonale sprawdzi się w obławianiu większych rzek i głębszych jezior. Wędka sprawdzi nam się w połowie większości ryb drapieżnych w naszych wodach. Wędka Desire Sandre najlepiej pracuje przy użyciu główek jigowych w gramaturze...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
FS-SPS-PH3 5-25 210 110 2 421
brakbrak
---

 Zestaw spinningowy na szczupaka stworzony przez firmę Mikado w skład którego wchodzi:

 -Mocny spinning węglowy o średniej akcji i średnim ugięciu. Polecany do połowu na lekkie i średnie główki jigowe. Doskonale sprawdzi się w obławianiu większych rzek i głębszych jezior. Wędka sprawdzi nam się w połowie większości ryb drapieżnych w naszych wodach. Wędka Desire Sandre najlepiej pracuje przy użyciu główek jigowych w gramaturze 10-15 gram. Przy tej wielkości uzyskujemy najdalsze rzuty i doskonale wyczuwamy pracę naszej przynęty. Masa wędki oscyluje około 151 gramów.

- Kołowrotek SHINJU 2004FD zarówno do spinningu jak spławika czy połowów gruntowych. Wyposażony jest w łożysko oporowe, precyzyjny system przedniego hamulca, aluminiową szpulę oraz rączkę typu „one touch handle”. Dokładnie spasowane elementy przekazania napędu wraz z perfekcyjnym wyważeniem rotora gwarantują cichą, płynną pracę kołowrotka na łowisku. Wzmocniony system zbijania kabłąka zabezpiecza przed samoczynnym powrotem otwartego kabłąka w czasie silnego wyrzutu przynęty. Specyfikacja:uniwersalne zastosowanie , średnie przełożenie 5.5:1, 3 łożyska kulkowe plus jedno łożysko oporowe, wzmocniony system zbijania kabłąka, masa 270 g.

Nowoczesna plecionka wędkarska wytworzona z najwyższej jakości mikro włókien precyzyjnie splecionych w idealnie okrągły kształt. Niezwykle miękka, idealnie układa się na szpuli kołowrotka oraz pozwala na precyzyjne i dalekie rzuty. Nie "szumi" o przelotki podczas zwijania. Polecana przede wszystkim do połowu sandaczy i dorszy, sprawdzi się również przy sumowych i szczupakowych łowach. W zestawie plecionka w kolorze zielonym, o średnicy 0,14mm, wytrzymałości 9,70 kg oraz długości 150 m. 

Producent: 

Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: