Ten produkt nie jest już dostępny

Żyłka Cormoran przyponowa SEACOR Pro Team

OCENA:
4.4/5 (ocen: 38)
 
Żyłka przyponowa do stosowania w słonej wodzie. Pomimo szybkiego rozwoju wędkarstwa morskiego w Polsce producenci cały czas produkują przywieszki uzbrojone w 2-3, a nawet 4 przynęty. Metoda całkowicie niezgodna z regulaminem połowów w Bałtyku. Zgodnie z regulaminem możemy łowić na jedną przywieszkę i pilker lub dwie przywieszki bez pilkera. Nie patrząc na regulamin łowienie z jedną przywieszką ma dużo plusów jest przyjemniejsze dla wędkarza...

czytaj więcej »

Model wytrzymałość [kg] średnica [mm] długość [m] Dostępność Cena
34-29040 10.2 0.40 65
brakbrak
---
34-29050 14.5 0.50 65
brakbrak
---
34-29060 19.5 0.60 65
brakbrak
---

Żyłka przyponowa do stosowania w słonej wodzie. Pomimo szybkiego rozwoju wędkarstwa morskiego w Polsce producenci cały czas produkują przywieszki uzbrojone w 2-3, a nawet 4 przynęty. Metoda całkowicie niezgodna z regulaminem połowów w Bałtyku. Zgodnie z regulaminem możemy łowić na jedną przywieszkę i pilker lub dwie przywieszki bez pilkera. Nie patrząc na regulamin łowienie z jedną przywieszką ma dużo plusów jest przyjemniejsze dla wędkarza łatwiej się prowadzi przynętę, stawia mniejszy opór w wodzie przez co szybciej osiąga dno i jest to najbardziej skuteczna metoda. Większa ilość przywieszek potrafi skutecznie odstraszyć słabo żerujące dorsze.

Do montażu zestawu z jedną przywieszką wykorzystamy właśnie żyłkę przyponową Seacor gruba żyłka świetnie zaprezentuje naszą przynętę i nie stracimy ryby życia dzięki dużej wytrzymałości. Żyłkę możemy również użyć do montażu zestawów plażowych.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Żyłki przyponowe

Podobne produkty: 

Żyłki przyponowe Cormoran

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

 / 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: