Ten produkt nie jest już dostępny

Sznur Presentation 2 Vision FlyFishing

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 
Sznury Presentation2 posiadają długi siedmiometrowy zwężający się odcinek przedni. Całkowita długość głowicy wynosi 12 metrów. Kształt linki (delta) zapewnia jej optymalny obrót w czasie rzutu, gdyż cięższa część sznura przez cały czas przetacza lżejszą część przed sobą. Jednocześnie zapewnia delikatną prezentację, łatwe i eleganckie jej podrywanie oraz w minimalnym stopniu zaburza powierzchnię wody. Presentation2 jest niewiarygodnie dobrze...

czytaj więcej »

Model typ aftm długość [m] Dostępność Cena
VP4 pływający #4 31
brakbrak
---
VP5 pływający #5 31
brakbrak
---
VP6 pływający #6 31
brakbrak
---

Sznury Presentation2 posiadają długi siedmiometrowy zwężający się odcinek przedni. Całkowita długość głowicy wynosi 12 metrów. Kształt linki (delta) zapewnia jej optymalny obrót w czasie rzutu, gdyż cięższa część sznura przez cały czas przetacza lżejszą część przed sobą. Jednocześnie zapewnia delikatną prezentację, łatwe i eleganckie jej podrywanie oraz w minimalnym stopniu zaburza powierzchnię wody. Presentation2 jest niewiarygodnie dobrze przystosowana do długich rzutów rolowanych i znad głowy, gdy nie chcesz wybierać linki przez przelotki.

Przy użyciu tego sznura w łatwy sposób możesz kontrolować zestawy z długimi przyponami i stosować nawet najmniejsze muchy. Jeżeli wędkujesz w różnych wodach pstrągowych i preferujesz muchy od małych do średnich, to sznur Presentation2 będzie właściwym wyborem.

Producent: 

Vision FlyFishing

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: