Ten produkt nie jest już dostępny

Żyłka Korda Adrena-line

OCENA:
4.7/5 (ocen: 6)
 
Korda Adrena line jest dokładnie oznaczona w przypadku wytrzymałości na zrywanie co oznacza, że na węźle Palomar zerwie się tuż powyżej oznaczonej wartości. Kolejnym elementem, na który mocno zwróciliśmy uwagę jest kolor żyłki. Przezroczyste żyłki mogą być bardzo rzucające się w oczy i w związku z tym postanowiliśmy żyłkę maskować  na całej długości co w efekcie daje zmiany widocznego zabarwienia. Pomaga to maskować kontury żyłki a ponieważ...

czytaj więcej »

Model wytrzymałość [kg] średnica [mm] długość [m] Dostępność Cena
ADBK10 10lbs 0.30 1000
brakbrak
---
ADBK15 15lbs 0.35 1000
brakbrak
---

Korda Adrena line jest dokładnie oznaczona w przypadku wytrzymałości na zrywanie co oznacza, że na węźle Palomar zerwie się tuż powyżej oznaczonej wartości. Kolejnym elementem, na który mocno zwróciliśmy uwagę jest kolor żyłki. Przezroczyste żyłki mogą być bardzo rzucające się w oczy i w związku z tym postanowiliśmy żyłkę maskować  na całej długości co w efekcie daje zmiany widocznego zabarwienia. Pomaga to maskować kontury żyłki a ponieważ wybrany kolor jest naturalnie występującym brązem, żyłka doskonale wtapia się w otoczenie.
Adrena line wyróżnia się w tłumie. Jest miękka, wiotka i zupełnie inaczej się zachowuje niż wszystko co dotąd oglądaliśmy. Projektując nową żyłkę mającą odstawać od konkurencji ( mocniejsza, cieńsza, bardziej miękka itd. ) prawie zawsze odbywa się to kosztem jakichś elementów.

Producent: 

Korda

Kategoria: 

Żyłki

Podobne produkty: 

Żyłki Korda

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: