Koszyczek Zanętowy Podlodowy Jaxon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 47)
 
Automatyczny koszyczek zanętowy. Narzędzie przydatne każdemu wędkarzowi podlodowemu. W wielu przypadkach nęcenie na lodzie jest bardzo delikatne ze względu na zmniejszony metabolizm u ryb podczas zimowych miesięcy. Małe kule zanętowe pod wodą prąd może znieść nawet kilka metrów od naszej przerębli i sprawić że nasze nęcenie będzie bezskuteczne. Podajnik pomoże nam ułożyć zanęte w miejsu w którym znajduje się nasza przynęta. Podajnik...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 20,59 zł

Wybierz model
Model rozmiar Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
MP-KA001 60 / 90 mm
wysyłka w ciągu 24h9 szt.
24h
20,59 zł
Dodać Odejmować
MP-KA003 40 / 70 mm
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
24h
20,59 zł
Dodać Odejmować

Automatyczny koszyczek zanętowy. Narzędzie przydatne każdemu wędkarzowi podlodowemu. W wielu przypadkach nęcenie na lodzie jest bardzo delikatne ze względu na zmniejszony metabolizm u ryb podczas zimowych miesięcy.

Małe kule zanętowe pod wodą prąd może znieść nawet kilka metrów od naszej przerębli i sprawić że nasze nęcenie będzie bezskuteczne. Podajnik pomoże nam ułożyć zanęte w miejsu w którym znajduje się nasza przynęta.

Podajnik opuszczamy na żyłce na samo dno po czym lekko podnosimy nad dno i energicznym ruchem nadgarstka otowieramy denko i wysypujemy zanęte. Zabieg możemy przeprowadzić również  wyżej nad dnem co jest szczególnie polecane przy połowie płoci które mogą atakować naszą przynęte już podczas opadania.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Akcesoria podlodowe

Podobne produkty: 

Akcesoria podlodowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo podlodowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: