Szczypce zakrzywione Jaxon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
Kleszcze zakrzywione. Kleszcze wędkarskie firmy Jaxon o długości 17,5 cm. Kleszcze wyposażenie każdego nowoczesnego spinningisty. Przy pomocy tego narzędzia odhaczamy szybko i sprawnie każdego drapieżnika. W niektórych sytuacjach, kiedy niewielki szczupak czy okoń zaatakuje naszą przynętę szczypce są nam niezbędne do szybkiego i bezbolesnego wypuszczenia ryby. Nikt z nas nie chce wypuszczać ryb, które mają znikome szanse na przeżycie. Ten...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 20,99 zł

Model długość [cm] Dostępność Wysyłka Najniższa cena (30 dni) Cena ℹ️
AC-3109 17.5
wysyłka w ciągu 24h4 szt.
24h
24,69 zł 20,99 zł
Dodać Odejmować

Kleszcze zakrzywione. Kleszcze wędkarskie firmy Jaxon o długości 17,5 cm. Kleszcze wyposażenie każdego nowoczesnego spinningisty. Przy pomocy tego narzędzia odhaczamy szybko i sprawnie każdego drapieżnika. W niektórych sytuacjach, kiedy niewielki szczupak czy okoń zaatakuje naszą przynętę szczypce są nam niezbędne do szybkiego i bezbolesnego wypuszczenia ryby.

Nikt z nas nie chce wypuszczać ryb, które mają znikome szanse na przeżycie. Ten niedrogi przyrząd pozwoli nam uniknąć tego problemu. Szczypce charakteryzuję się solidnym wykonaniem i nie rozkładają się dzięki ząbkom umieszczonym w tylnej części.

Producent: 

Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: